V tenisovém turnaji v Dolní Lhotě dominoval klobucký Alexandr Ptáček

date_range 02.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tenisový turnaj starších žáků a dorostu v Dolní Lhotě

V sobotu 17.12. 2022 proběhl v hale v Dolní Lhotě tenisový turnaj starších žáků a dorostu. Prezentovalo se celkem 8 dětí (jeden hráč musel v průběhu turnaje pro nemoc odstoupit).

Hráči odehráli zápasy ve dvou skupinách a poté dva nejlepší z každé skupiny postupovali do závěrečného play off. Celkovým vítězem se bez jediné prohry stal Alexandr Ptáček z Valašských Klobouk, který předvedl hlavně ve finále skvělý výkon. Druhé místo obsadil Filip Šuráň že Štítné nad Vláří, který až do finále předváděl nejhezčí tenis. Třetí místo vybojoval domácí Jakub Latinák z Dolní Lhoty.

První místo v kategorii dívek získala Elena Bláhová z Horní Lhoty, před druhou Marikou Zvonkovou ze Slavičína. Turnaj se velmi vydařil, byly k vidění krásné výměny a vyrovnané zapasy.