Ve ValMezu se hrálo o titul mistra Moravy ve stolním fotbalu

date_range 09.Úno, 2015 featured_play_list Nezařazené

V sobotu 07.02. 2015 se hrálo o titul mistra Moravy ve stolním fotbalu v kategoriích dvojic a týmů. Turnaj se odehrál v příjemném prostředí ve Valašském Meziříčí na bowlingu U Klokana. Zúčastnilo se 29 dvojic a 9 družstev včetně hráčů ze Slovenska, ale i hráčská elita České republiky.

Hráči FoosForLife Teamu znovu vyhráli soutěž týmů i dvojic a jasně obhájili prvenství z Mistrovství moravy 2014 v obou hlavních kategoriích. V prvním semi-finále FoosForLife porazili rožnovský tým R.P.R. (Daniel Kraus, Marek Matejka, David Hruška). V druhém semi-finále rožnovský tým Div ocí tučnácí(Adam Placr, Oldřich Kocián, Dominik Rára) nezvládli utkání proti celku Hovada (Petr Štefl, Alexandr Štork, Pavel Macků, Libor Hronek) a tak se utkali o 3. Místo proti slabšímu týmu z prvního semi-finále, kde tým R.P.R. zvítězil jasně 4:0. Ve finále suverénní domácí FoosForLife Team nedal šanci celku HOVADA a obhájil svou jasnou dominanci na Mistrovství Moravy 2015.

foto pořadatelé      další fotky a info na FB

V soutěži dvojic zvítězila dvojice FoosForLife Teamu Radek Drda, Jan Žanta, která po velké bitvě porazila v rozhodujícím setu 8:6 Vojtěcha Holuba (FoosForLife) a Dominika Ráru. Tito mladí zabijáci v cestě do finálové skupiny vyřadili reprezentanty ČR a favority turnaje Romana Kopřivu s Petrem Vaškem nebo Romana Schneidera s Pavlou Faraonovou, na 3. místě se umístila další z rožnovských dvojic Oldřich Kocián a Adam Placr. V soutěži DVOJIC B se jednalo převážně o bitvu domácích hráčů, kdy se z vítězství radovala dvojice Jaromír Janča, David Nguyen, která porazila ve finále dvojici Matejka Marek, Hruška David. Na 3. Místě se umístila dvojice Radim Malina, Martin Cabák.

Děkujeme partnerům a bowlingu U KLOKANA za podporu a skvělé hrací podmínky. Gratulujeme všem vítězům a těšíme se na viděnou příště ! FoosForLife on Tour 2015.