Zaváhání Dým Teamu využil tým Desperádos

date_range 20.Úno, 2015 featured_play_list Nezařazené

Již 14. kolo AFLS začalo soubojem týmů Nevšová B a Desperádos. Favoritem utkání bylo mužstvo Desperádos a papírové předpoklady se mu dařilo naplňovat již od startu zápasu. Na první branku ve své síti sice dokázala Nevšová ještě zareagovat vyrovnáním, ale již do konce prvního poločase si hráči Desperádos vypracovali komfortní náskok, který se jim podařilo v půli druhé i mírně navýšit, a celé utkání tak nakonec ovládli v poměru 10:4. Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni Pavel Rak (Nevšová B) a Radek Pacík (Desperádos). Ocenění získali lístek na Ples po našem, který se 27.2. na Sokolovně.

V druhém utkání dne se střetla mužstva Pivní armády a Dým Teamu. Mírným favoritem zde byl Dým Team, ale úvod patřil Pivní armádě, která záhy získala dvoubrankové vedení. Dým Team se sice vstřelením kontaktní branky podařilo vrátit zpátky do zápasu, ale i přes velké šance, hlavně ve druhé půli, již vyrovnat nedokázal. Naopak Pivní armáda proměnila v závěru jeden ze svých brejků a zpečetila tím své nečekané vítězství 3:1. Dým Team se porážkou propadl v tabulce na 3. místo za Desperádos a zkomplikoval si tak závěr soutěže, který bude ještě pro nezaujaté fanoušky velice zajímavý a napínavý. Nejlepšími hráči utkáni byli určeni Štěpán Urbánek (Pivní armáda) a Vlastimil Juřík (Dým Team).

Ilustrační foto Gabriela Maňasová

Jako třetí byl na programu dne zápas KGB : Rádbeers. I toto utkání mělo svého papírového favorita, Rádbeers se však bojovným a houževnatým výkonem dlouho dařilo držet se soupeřem krok. KGB nakonec stejně dokázalo tento odpor prolomit a celé utkání ovládlo výsledkem 4:0. Jako nejlepší hráči byli zvoleni Petr Remo (KGB) a Roman Saňák (Rádbeers).

V posledním zápase na sebe narazili poslední s prvním nebo-li Závada s Colibri TEAMem. Lídr neponechával nic náhodě a již od startu zatěžoval konto soupeře gól za gólem. Konečný výsledek hovoří za vše – vítězství 19:3 se zařadilo mezi největší v celé historii AFLS. Nejlepšími hráči byli zvoleni Ondřej Fojtík (Závada) a Petr Urbánek (Rádbeers).