Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Srážka dodávky se zvěří vyvolala u Poteče řetězovou reakci

date_range 02.Pro, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda u poteče, jeden z automobilů skončil v příkopě, foto: HZS

V pondělí po sedmé hodině ranní byli vysláni hasiči ze stanice Valašské Klobouky k obci Poteč. Zde se střetla dodávka se zvěří. Následně na to do sebe narazila další dvě osobní vozidla. Při nehodě byl zraněn jeden muž, který skončil v péči záchranářů.

 

„Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a u vozidel odpojili autobaterie. Po dokončení šetření Policií ČR vytáhli hasiči jedno osobní vozidlo z příkopy zpět na cestu. Místo nehody uklidili od střepů a úlomků z aut a poté se vrátili zpět na svou stanici,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Nehoda u Poteče, foto: HZS

 

Nehoda u Hošťálkové

 

U další nehody, kdy automobil skončil v příkopě dnes zasahovali hasiči u obce Hošťálková na Vsetínsku. Řidička se ve srázu s autem zastavila o pařez. Při nehodě došlo ke zranění čtyř osob, které skončily v péči záchranářů. U nehody zasahovali hasiči ze stanic Bystřice pod Hostýnem a Vsetína.

 

„Hasiči provedli protipožární opatření a odpojení autobaterie. Taktéž došlo u vozidla k úniku provozních kapalin, které hasiči zasypali sorbentem. Nakonec vytáhli rozbité auto z příkopy zpět na cestu,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Příčinu nehody šetří Policie ČR.

 

Nehoda u obce Hošťálková. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi