Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Staří páni Bylnice zahájili fotbalovou sezonu

date_range 31.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Po delší přestávce se „staří páni Bylnice" sešli v sobotu na svém domácím hřišti po zimní přestávce a zahájili tak sezonu 2010 na zeleném pažitu.

Hlavním důvodem však byla radostná událost a to oslava krásných 50 narozenin brankáře Jirky Macka. „Za tímto účelem jsme si pozvali k sehrání přátelského zápasu kamarády ze Slovenska, mužstvo Cementár Horní Srní. Určitě bylo příjemné pro Jirku i pro nás ostatní, že hosté přijeli v hojném počtu," řekl za bylnické fotbalisty Alois Strnad. Na úvod zápasu všichni hráči popřáli Jirkovi k narozeninám. Pak už mohl slavnostně obléknou brankařský dres s číslem 50.

 

foto Alois Strnad     více fotek

 
Počasí vyšlo a tak se zápas odehrával v dobrém tempu. Do poločasu vstřelily obě mužstva po jedné brance 1:1 . Do druhého poločasu lépe vkročili domácí a po dvou brankách se ujali vedení 3:1 a zdálo se, že je vymalováno. Opak byl však pravdou, hosté začali praktikovat ofenzivní fotbal a vytvořili si řadu brankových příležitostí. Jednu z nich však domácí obrana uhrála jen za cenu faulu v pokutovém území a tak přišla na řadu penalta, kterou jeden ze slovenských hráčů bravurně kopl pod víko na 3:2. Tlak hostů tím však neopadl a přišel další trest v podobě perfektně kopnutého přímého kopu Milana Ondíka 3:3 !

Obě mužstva se pak ještě v závěru snažila strhnout vítězství na svou stranu, ale nestalo se tak. Zápas skončil tedy spravedlivou remízou.

FC BYLNICE – CEMENTÁR HORNÍ SRNÍ 3 : 3 ( 1:1 )

Sestava Bylnice : Macek J. – Strnka V.,Strnad A.,Červenka R.,Morávek R.,Ščuglik O.,Lysák P.,Bartozel J.,Řepa F.,Lukaštík L.,Macháč P.,Křek J.,Urban K. a Číž J.

 
Petr Koseček
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA