Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Traktor se snažil zachránit kamion plný asfaltu před převrácením

date_range 23.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: HZS Zlínského kraje

Nehoda nákladního automobilu který převážel asfalt se stala v úterý dopoledne ve Vizovicích na ulici Zlínská u místního autobazaru. Vyprošťování uzavřelo hlavní spojnici do Zlína.

 

„V 11:29 hodin přijali hasiči zprávu, že u autobazaru na ulici Zlínská ve Vizovicích hrozí pád kamionu do příkopu. Oznamovatel sdělil, že kamion veze asfalt. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů ze Zlína a jednotce dobrovolných hasičů města Vizovice,“ informoval mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Nákladní automobil zabezpečoval před převrácením traktor. Toto zabezpečení ale nebylo dostačující a nákladní automobil se posunoval směrem do příkopu. „Velitel zásahu si vyžádal na místo vyprošťovací automobil hasičů z požární stanice Otrokovice. Ten přijel na místo v 12:02 hodin. Vyproštění ale nebylo možné, protože nákladní automobil měl lehkou hliníkovou konstrukci. Hasiči museli proto asfaltovou směs z korby nákladního automobilu odstranit ručně. Hasičům v tom později pomáhal i bagr,“ popsal Roman Žemlička.

 

Foto: HZS

 

Vyprošťování bylo zahájeno v 13:10 hodin. Po dobu vyprošťování byla ulice Zlínská v místě nehody oboustranně uzavřena. Nákladní automobil byl vyproštěn v 13:27 hodin.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA