Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Třiadvacetiletý řidič nepřežil srážku s kamionem

date_range 27.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Osobní automobil po srážce s kamionem, foto: HZS

Další tragická dopravní nehoda na sebe nenechala dlouho čekat. V pátek 24. ledna krátce před patnáctou hodinou došlo nedaleko obce Dolní Bečva k vážné dopravní nehodě. Teprve třiadvacetiletý řidič osobního vozidla jedoucí ve směru na Prostřední Bečvu prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru, kde se střetnul s protijedoucím nákladním automobilem. Mladý řidič na místě vážným zraněním podlehl.

 

Nehoda na několik hodin uzavřela hlavní tah na Slovensko. „Řidič tahače vyvázl z nehody bez zranění. Přesná příčina a další okolnosti tragické nehody jsou předmětem šetření vsetínských dopravních policistů a kriminalistů. Silnice l/35 byla po celou dobu vyšetřování zcela uzavřena a policejní hlídky odkláněly dopravu na objízdné trasy,“ uvedl mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Místo nehody, foto: HZS

 

Na místo tragické nehody do Prostřední Bečvy na Vsetínsku byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí, hasiči města Rožnov pod Radhoštěm a dobrovolná jednotka z Horní Bečvy.  „Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, nainstalovali zástěny a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Jakmile to situace na místě nehody dovolila uklidili hasiči komunikaci od střepů a úlomků z vraků vozidel a zametli použitý sorbent,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Příčinu a okolnosti této tragické nehody, která si na Vsetínsku vyžádala již třetí lidský život v letošním roce, šetří Policie ČR.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA