Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Bylnici hořela trafostanice. Škoda za 1 milion korun

date_range 02.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Z místa požáru vycházel hustý kouř, foto: redakce

Požár propukl ve čtvrtek 2. ledna přibližně v 12:50 hodin na ulici Hrbáč v Brumově-Bylnici. Na místo se sjeli hasiči z blízkého okolí, kteří ale vzhledem k povaze požáru spíše kontrolovali situaci a čekali na pracovníka energitické společnosti. Plameny v trafostanici ustaly přibližně v 13:15 hodin.

 

Pravděpodobně technická závada způsobila požár rozvodné skříně u transformátoru v Brumově-Bylnici. Škodu vyšetřovatel hasičů předběžně vyčíslil na jeden milión korun.

 

Místo požáru, foto: redakce

 

„Velitel zásahu ze stanice Valašské Klobouky po příjezdu na místo ohraničil okolí rozvodny, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem do odpojeni vysokého napětí technikem energetické společnosti. Po zajištění beznapěťového stavu hasiči uhasili požár jedním proudem vody,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Video

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA