Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V dílně autoservisu vyšlehly plameny

date_range 21.Lis, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek 21. listopadu necelou půl hodinu po poledni byl na tísňovou linku operačního střediska krajských hasičů ve Zlíně oznámen požár objektu autoservisu v obci Střelná, poblíž bývalého hraničního přechodu na Slovensko. Na místo vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Valašské Klobouky, Vsetín a Zlín. Současně byl vyhlášen požární poplach také jednotkám dobrovolných hasičů obcí Střelná, Francova Lhota a Horní Lideč.

„V dílně začal hořet pracovní stůl. Díky okamžité reakci zaměstnanců, kteří začali požár hasit za pomoci práškového hasícího přístroje se požár nerozšířil na další prostory objektu," popsal událost mluvčí krajských hasičů Libor Netopil. K zasahujícím zaměstnancům se po svém příjezdu zapojili také hasiči místní dobrovolné jednotky a následně i profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky.

foto HZS Zlínského kraje a SDH Horní Lideč   více fotek

Po použití dalšího práškového přístroje a vysokotlakého proudu byl požár rychle lokalizován a následně i likvidován. „Silně zakouřené vnitřní prostory objektu pak hasiči odvětrali a provedli jejich kontrolu," dodal Netopil. Část povolaných jednotek byla poté odeslána zpět na své stanice.

Příčinu vzniku požáru, který se obešel bez zranění osob, bude zjišťoval povolaný vyšetřovatel požárů spolu s policisty. Výše vzniklé škody a uchráněných hodnot nebyla zatím stanovena.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA