Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Huslenkách do sebe narazila dvě auta

date_range 29.Srp, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí (29.08.) od 10:59 hodin zasahovali profesionální hasiči ze stanice Vsetín spolu se zdravotníky a policisty na místě dopravní nehody osobních vozidel značek Renault a Volvo. Do dvou minut se k zasahujícím profesionálním hasičů připojili i dobrovolní hasiči z Karolinky.

Vozidlo Volvo zůstalo po střetu na komunikaci a jeho řidič vyváznul z události bez zranění. Druhé auto se po střetu dostalo na chodník u komunikace, zdemolovalo část oplocení chodníku a zůstalo částečně viset na betonovém základu plotu. „Protože hrozilo jeho sesunutí a převrácení, museli ho hasiči zajistit navijákem své cisterny a podepřít vzpěrou a klíny. Po zabezpečení proti samovolnému pohybu pak zasahující hasiči vyprostili řidiče a jeho spolujezdkyni z vraku vozidla. Oba si do své další péče převzali záchranáři," popsal situaci mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Foto HZS Zlínského kraje    více fotek (5)

Po vyproštění osob zabezpečili hasiči havarovaná vozidla proti vzniku požáru a dalšímu úniku provozních kapalin. Provozní kapaliny, které z vozidel unikly na komunikaci bezprostředně po nehodě, likvidovali pomocí sorbentů.

„Po zadokumentování nehody policisty hasiči odtáhli pomocí navijáku obě havarovaná vozidla mimo komunikaci a dokončili nutné likvidační a úklidové práce," dodal Netopil. Za jakých okolností k nehodě došlo teď šetří dopravní policisté.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA