Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kloboukách umístili otevřené knihovny

date_range 28.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Na několika veřejných místech ve Valašských Kloboukách byly umístěny „otevřené knihovny", které nabízí čtení nejen zdejším vášnivým čtenářům, ale samozřejmě i všem kolemjdoucím. Skříňky s knihami a časopisy už teď lidé najdou na městském koupališti, v zastávce na autobusovém nádraží nebo na poliklinice, další by mohla doplnit prostor zahrady Bratmannovy vily. Čtenáři si mohou knihy volně zapůjčit, přečíst a vrátit, případně sem přispět vlastní knížkou, kterou už mají přečtenou a jsou ochotni ji přenechat dalším.

Otevřená knihovna v zastávce na autobusovém nádraží ve Valašských Kloboukách

„Otevřené knihovny mají lidem sloužit k ukrácení dlouhé chvíle při čekání nebo také ke zpříjemnění letního odpočinku u vody. Regály jsme naplnili knihami a časopisy, které pro tento účel vyčlenila městská knihovna, a doufáme, že čtenáře potěší," pověděl místostarosta Martin Janík. V případě, že čtenáře kniha zaujme, může si ji ponechat. Pokud se rozhodne na oplátku přispět publikací ze své domácí knihovny, bude jeho dobrovolný vklad vítán.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA