Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Lidečku chtěl někdo vyloupit benzinku

date_range 22.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Policisté z Horní Lidče přijali v pátek 21. května v brzkých ranních hodinách oznámení, že se něco děje na čerpací stanici pohonných hmot v Lidečku. Informoval o tom mluvčí vsetínských policistů Jiří Kurtin.

„V blízkosti místa totiž bydlí šestačtyřicetiletá zaměstnankyně pumpy, kterou vzbudil houkající alarm o narušení objektu. Ihned proto volala na policii," uvedl Kurtin.

 
Policisté po příjezdu na místo zjistili, že neznámý pachatel rozbil okno vedoucí do kanceláře, kterým se mu také podařilo vniknout dovnitř. Kancelář celou prohledal. Podle policistů si ale počínal dosti neurvale. Jen zpřeházel různé věci, ale kupodivu nic neodcizil. Rozbité okno však firmu, která pumpu vlastní, vyjde na 7 tisíc korun.

„Přivolali jsme k ohledání místa činu kriminalistického technika. Zajištěné stopy, které zloděj v místnosti zanechal, nyní vyhodnocujeme," dodal Jiří Kurtin.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA