Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašská legenda zahraje v Horní Lidči

date_range 02.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Skupina Ciment

V dnešní záplavě hudby všech žánrů je velmi vzácné objevit solitér, který by nenásilně vyčníval svou originalitou. Skupina Ciment k těmto výjimkám bezesporu patří. Většina jejich textů je v rodné valaštině a vztahuje se k tomuto kraji. Možná i to je důvod, proč je skupina mimo valašský region více méně nedoceněná. Přitom není mnoho skupin, které by se mohly pochlubit tím, že předskakovaly takovým velikánům, jako jsou Jethro Tull, nebo Uriah Heep.  Jejich tvorba také zaujala a následně inspirovala ke spolupráci jednoho z našich nejoriginálnějších muzikantů a skladatelů Otu Petřinu.

 

Audio pozvánka

 

 

Ciment koncertuje jen sporadicky, jedním z mála letošních vystoupení bude jeho pásmo na festivalu s motorkářským srazem Srdeční záležitost, který proběhne 31. 8. 2019 v Horní Lidči.  Žádný z milovníků dobré, rockové muziky by si neměl nechat tuto příležitost ujít.

 

 

Více na www.srdecnizalezitostfest.cz

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA