Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve středu můžete zajít na Pivo se starostou

date_range 07.Úno, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Starosta města Valašské Klobouky Josef Bělaška

Setkat se a popovídat si. Takový je cíl prvního Piva se starostou, které se odehraje ve středu 8. února od 19 hodin v pivnici U Hebleinů. Prostřednictvím tohoto nového formátu se chce starosta města Josef Bělaška potkávat s občany na čistě neformální úrovni a hovořit s nimi o tom, jak se jim ve Valašských Kloboukách žije. Pivo se starostou se bude v nadcházejících měsících opakovat, ale vždy na jiném místě, tak aby starosta navštívil různé kloboucké lokality a také místní části Smolinu, Lipinu a Mirošov.

 

„Rád si od lidí vyslechnu, co je ve městě trápí a co by se mělo řešit a vylepšit, ale také co se udělalo dobře, v čem by se mělo pokračovat a co rozvíjet. Pro někoho může být limitující, že by měl se svým podnětem přijít na městský úřad, a proto bych chtěl tuto pomyslnou bariéru odstranit a nabídnout občanům skutečně neformální cestu osobního setkání,“ uvedl Josef Bělaška, starosta města Valašské Klobouky.

 

Kromě novinky v podobě Piva se starostou se mohou lidé se svými dotazy na Josefa Bělašku obracet také prostřednictvím webu města, kde mají k dispozici formulář Zeptejte se starosty. Využít mohou i nového facebookového profilu Josef Bělaška – starosta Valašských Klobouk nebo e-mailu belaska@mu-vk.cz. Odpovědi na dotazy veřejnosti jsou průběžně zařazovány do rubriky Zeptali jste se v Klobuckém zpravodaji.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA