Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vega neděle přilákala více než tisíc lidí

date_range 26.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Den plný zábavy a aktivit pro celou rodinu si u hotelu Vega v Pozlovicích užilo tuto neděli více než 1000 lidí. Sportovně zábavné atrakce doplnila svým zpěvem Kateřina Kouláková s kapelou Sagar. Děti si užily představení Michala Nesvadby, který pro ně vyrobil spoustu světových vynálezů. Akci uspořádalo Jižní Valašsko, Resort Luhačovice a hotel Vega.

Od nedělního rána byly na hřišti u hotelu Vega v Pozlovicích připraveny atrakce a aktivity, které si užily nejen děti, ale také dospělí. V airsoftové aréně probíhaly vášnivé boje a mezi jednotlivými překážkami pobíhali členové týmů v ruznobarevných maskáčích. O kousek dál zkoušeli svou mušku při střelbě z luku a airsoftových zbraních dámy i pánové, děti nejvíce ocenily překážkovou dráhu, kterou si pro ně připravil sportovní obchod BIFU. Malí jezdci na vypůjčených kolech projížděli dřevěnou dráhu, jejich rodiče si zase vyzkoušeli jízdu na elektrokole nebo čtyřkolce. Hry a soutěže si pro děti připravil Dům děti a mládeže Luhačovice.

  

 foto archiv pořadatelů   …další fotky

Odpolednem se ke všem aktivitám nesl hlas mladé zpěvačky z Frýdku Místku Kateřiny Koulákové, která v loňském roce vyhrála pěveckou soutěž Czech Talent. Na pódiu ji později vystřídal Michal Nesvadba se svou show pro děti, který dětem vyráběl originální světové vynálezy a rozesmál tak nejen nejmenší účastníky Vega neděle, kterých za celý dorazilo více než 1 000.

„Jsem rád, že na Vega neděli dorazilo tolik lidí a doufám, že si všichni užili zábavu. Děkuji všem, kteří akci připravili a doufám, že jsme položili dobrý základ tradici, a že se tady zase příští rok sejdeme ke krásnému dni plnému zábavy, " poděkoval účastníkům Marian Ležák, ředitel hotelu Vega.

Akci pořádalo Jižní Valašsko, resort Luhačovice společně s hotelem Vega. Fotky z akce najdete na Facebook stránce Jižního Valašska nebo na www.jiznivalassko.cz.

-tz- Jižní Valašsko

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA