Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vsetínský Lapač prochází rekonstrukcí

date_range 26.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Rekonstrukce zimního stadionu Na Lapači na Vsetíně je v plném proudu. V letošním roce je rozdělena do dvou částí, první se týká opravy šaten mužů, dorostenců i žáků, rozcvičovny, kanceláře trenérů a kustodů, včetně nového hygienického zázemí. Druhá část je zaměřená na stavební úpravy hygienického zázemí pro návštěvníky zimního stadionu a také bufety pod tribunami. 

Rekonstrukce zimního stadionu Na Lapači

„I když je ukončení první části naplánováno na polovinu srpna a druhé části na konec srpna, vyšli jsme vstříc požadavkům vsetínských hokejistů a od 20. července jsme začali mrazit ledovou plochu, aby v pondělí 24. července mohli hokejisté zahájit tréninky a připravovat se tak na další sezónu," informoval starosta Jiří Růžička s tím, že v době probíhající rekonstrukce budou platit zvýšená bezpečnostní opatření ve vnitřních prostorách zimního stadionu. Od srpna pak na led vyjedou také dorostenci a žáci. „Apelujeme proto na rodiče dětí, aby dodržovali stanovená bezpečnostní opatření, a nevstupovali mimo vyhrazený prostor," upozorňuje starosta Růžička. Vstup bude také umožněn zájemcům permanentky.  

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA