Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vyčištěnou stezku mezi Valašskými Klobouky a Potečí vyzkoušeli malí cyklisté

date_range 26.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Školáci i návštěvníci z řad veřejnosti si středeční Cyklojízdu z Rybníčků na Podlání opravdu užili. Malí cyklisté se mohli zdokonalit ve své jízdní zručnosti i znalosti dopravních značek. Na stanovištích se pak za asistence vychovatelek ze školní družiny i spolužáků ze starších ročníků vydováděli plněním úkolů a her. Nechybělo představení správné cyklistické výbavy nebo ukázka akrobatické show na BMX kole.

 

„Cílem akce byla propagace cyklodopravy a pravidel bezpečnosti v silničním provozu. Žáci se tak k lokalitě Rybníčků a Podlání vydali společně na kolech už rovnou od školy. Na nově vyčištěné stezce, která může sloužit cyklistům pro spojení mezi Valašskými Klobouky a Potečí, čekal školáky i ostatní návštěvníky zábavný program, který vyvrcholil závody na překážkové dráze s časomírou a společným táborákem,“ zmínil místostarosta Karel Ptáček.

Pro děti byl nachystaný doprovodný program s vyhodnocením soutěží, foto: ZŠ Valašské Klobouky

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě bohatého dění. „Za pestré aktivity děkujeme vychovatelkám ze školní družiny a klubu, odboru vnitřních věcí městského úřadu za organizační zajištění a Lukáši Zádrapovi a Davidu Chrápkovi za prezentaci kol, překážkovou trať i ceny pro vítěze,“ dodal místostarosta.

 

Foto: ZŠ Valašské Klobouky, celá fotogalerie ZDE

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA