Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výtržník při zadržení chytil policistu pod krkem

date_range 11.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

Policisté prvosledové hlídky vyrazili koncem června do restaurace ve Vizovicích, protože na linku tísňového volání policie zavolali hosté této restaurace kvůli agresivnímu cizímu muži, který fyzicky i verbálně napadal ostatní hosty a obnažoval se před nimi.

 

Jeden z policistů chtěl vyvést výtržníka z restaurace ven, druhý mezitím zjišťoval informace k jeho chování.  „Násilník se však nečekaně otočil a udeřil policistu pěstí do tváře, potom ho chytil za bundu a pod krkem. Muži zákona společně agresora zpacifikovali a počkali na příjezd svých kolegů. Dechová zkouška u výtržníka ukázala hodnotu vyšší než dvě promile alkoholu, test na přítomnost drog byl pozitivní. Nepřetržitě policisty častoval vulgárním výrazy, vyhrožoval jim a byl velmi útočný. Při nastupování do policejního vozidla zadržený muž silně udeřil hlavou do karoserie, čímž ji poškodil. Po příjezdu na policejní služebnu rozbil navíc loktem okno vozidla,“ popsala mluvčí polcistů Monika Kozumplíková. Po lékařské prohlídce skončil agresor v policejní cele.

 

Škoda, kterou opilý muž způsobil na policejním vozidle, se vyšplhala na více než dvacet tisíc korun. Komisař kriminální policie ze Zlína obvinil devětatřicetiletého muže z Ostravy ze spáchání trestných činů výtržnictví, poškození cizí věci a násilí proti úřední osobě.

 

„V případě odsouzení by mohl obviněný muž strávit až šest let za mřížemi. Obviněný muž, který má v rejstříku trestů dva záznamy za násilnou trestnou činnost, se za své chování po vystřízlivění omluvil s tím, že si kvůli opilosti téměř nic nepamatuje,“ dodala Monika Kozumplíková. Důvodem jeho opilosti a následné agrese měly být rodinné problémy.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi