Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za víkend policisté odhalili 3 podnapilé řidiče

date_range 29.Led, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ve dvou případech v pátek a v jednom v neděli zjistili policisté na různých místech okresu Vsetín za volantem řidiče, u kterého dechová zkouška měla hodnotu vyšší jak jedno promile. Ve dvou případech naměřili policisté hodnotu nižší jak dvě promile. Konkrétně v pátek po deváté večer ve Valašském Meziříčí u sedmačtyřicetiletého muže z okresu Nový Jičín. Ten seděl za volantem vozidla Renault Megane a nadýchal 1,7 promile. O něco méně a to 1,44 promile to bylo v neděli u sedmapadesátiletého řidiče z Rožnova pod Radhoštěm. Toho dopravní policisté kontrolovali v obci Hutisko-Solanec, když řídil vozidlo Škoda Octavia.

Ilustrační foto PČR

„Nejvyšší hodnotu ukázal přístroj při dechové zkoušce, kterou provedli policisté u jednačtyřicetiletého řidiče ze Vsetínska. Hodnota byla 2,96 promile. Kontrola proběhla v obci Leskovec v pátek krátce po šesté večer. Muž řídil po několika panácích slivovice a pivech vozidlo Škoda Octavia," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Ve všech třech případech policisté zakázali mužům další jízdu. Následovalo i zadržení řidičského průkazu a zahájení trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky. „Řidič ze Vsetínska si již dnešní dopoledne převzal z rukou policisty sdělení podezření pro tento trestný čin," dodal Malcharczik.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA