Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Žáci učiliště nezahálejí ani v době volna

date_range 31.Srp, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Žáci Středního odborného učiliště ve Valašských Kloboukách nezahálejí ani v době volna školních prázdnin. Řada žáků pracovala na smluvních pracovištích nebo ve svém oboru. Mohli jste potkat například v předposledním týdnu žáky oboru Kuchař-číšník pod vedením p. učitelky Ovesné ve školních dílnách při přípravě rautů, místo toho, aby žáci lenošili. Další pracovali na pracovištích v Luhačovicích a i jeden zahraniční student z Chorvatska, který byl 2 měsíce ve své zemi pomáhat doma rodičům při letní sezoně, se taktéž ihned připojil k odborné práci pro zákazníky.

Autoopravna Orsák a Orsák rally sport Valašské Klobouky je řadu let smluvním pracovištěm žáků učebního oboru Mechanik opravář motorových vozidel( Automechanik). Žáci se zde připravují pod vedením zkušených instruktorů. Po získání výučního listu jim pak tato smluvní pracoviště umožňují další profesní růst ve svém oboru (buď brigády v době prázdnin, nebo další zaměstnání).

Absolventy i současní žáci SOU Valašské Klobouky na Barum Czech Rally Zlín 2016             fotogalerie

Na přiložených snímcích vidíme jak, absolventy i současní žáci pracující při servisu a odborné práci na Barum Czech Rally Zlín 2016. „Je radost pozorovat odborníky připravené na našem SOU Valašské Klobouky při odborné práci ve svém oboru. Vidíme zájem nových žáků 1. ročníků, kteří nastoupí do lavic, dílen a právě smluvních pracovišť od 1. září právě v těchto učebních oborech a vidí perspektivu dalšího profesního rozvoje," uvedl ředitel SOU Valašské Klobouky Mgr. Přemysl Jaroš.

V 1. ročníku nastoupí ve školním roce 2016/2017 17 Mechaniků opravářů motorových vozidel( Automechanik), 10 Opravářů zemědělských strojů a v učebním oboru Strojírenské práce (pro žáky Základních škol praktických) bude 9 žáků ve třech ročnících.

„Pokud máte zájem pro své děti zajistit perspektivní zaměstnání jste vítáni 14. října 2016 od 8.00 do 16 hodin při našem Dnu otevřených dveří – areál SOU Valašské Klobouky," pozval Přemysl Jaroš.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA