Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Žáci vyhráli celorepublikovou soutěž CO2 ligy

date_range 28.Kvě, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 25. 5. 2016 převzali žáci Základní školy z Vlachovic vítěznou cenu za první místo v soutěži CO2 liga. Soutěž byla určena pro žáky druhého stupně základních škol a víceletých gymnázií. Práce zprostředkovala žákům informace o globální změně klimatu a o změnách, které můžeme v ČR očekávat. Celá komunikace probíhala online v prostředí Google aplikací.

foto: ZŠ Vlachovice       fotogalerie

Žáci postupně vypracovávali zadaná témata – Klimatická změna, Voda, Doprava, Jídlo a Energie. Několik měsíců usilovné práce se vyplatilo. Porazili jsme všech  padesát škol z celé republiky. Hlavní koordinátorkou a „mozkem" soutěže byla Michaela Komůrková, které patří velký dík a uznání. Věříme, že tato soutěž byla nejen velkým přínosem pro všechny žáky, ale také vedla k lepšímu pochopení nutnosti ochrany naší Země a přírody.

Mgr. Pavel Macek, školní koordinátór

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA