Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zahraniční aktivity a stáže ve Slavičíně

date_range 27.Úno, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ředitel Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín Mgr. Josef Maryáš informuje o zahraničních aktivitách a stážích ve Slavičíně: 

Druhý březnový týden je ve Slavičíně dán zahraničními aktivitami – lyžováním deseti studentů v rakouských Alpách, středisku Goldeck. Atraktivní oblast u Millstaterského jezera nedaleko města Spittal, svahy největšího rakouského pohoří Vysoké Taury. Dva březnové týdny stráví na naší škole partneři ze SOŠ Dubnice nad Váhom, pět studentů oboru informační technologie bude společně s našimi informačními technology pracovat v odborných ICT předmětech na našich automatizačních technologiích.

Dalších 15 studentů odjíždí na pravidelnou zahraniční stáž do partnerské německé střední školy v Diepholzu. Celý týden 13 studentů gymnázia stráví na partnerské technologické fakultě UTB Zlín na stáži zaměřené na fyzikální,chemické přístrojové aplikace. Všechny tyto aktivity vedení školy organizuje společně s aktivitami investičními, např rada Zlínského kraje schvália škole za 2,3 mil Kč investiční záměr na nákup CNC frézky pro strojaře z IROP.

ysoutěžili jsme také stavební firmu na dodavatele stavby Půdní vestavby na budově gymnázia za 21,2 mil Kč z IROP a nyní již konečně můžeme zahájit stavební práce. Připravujeme veřejnou zakázku z OP SR-ČR také na nákup 40 počítačů, další 2 klasické frézky a strojírenské vybavení, veřejnou zakázku na speciálního robota za 500 000 Kč.

Mgr. Josef Maryáš

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA