Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděje zlákala odložená příruční taška

date_range 20.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Několikavteřinovou nepřítomnost řidiče ve vozidle využil ve čtvrtek 19.května dopoledne neznámý zloděj, který rozbil okno auta a ze sedadla vzal příruční tašku.

Sedmašedesátiletý muž nakupoval se svojí manželkou v zahradnictví ve Vsetíně. Nakoupené zboží si na vozíku odvezl do svého vozidla Škoda Fabia, zaparkované poblíž zahradnictví. „Auto uzamkl a šel vrátit půjčený vozík. Když se za necelou minutu k autu i se svojí manželkou vrátil, zjistil, že mu někdo na autě rozbil sklo na okně a vzal příruční tašku, kterou nechal položenou na sedadle," vylíčila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Muž tak přišel o doklady, mobilní telefon a platební kartu. Policie přitom neustále upozorňuje řidiče, aby ve vozidlech nenechávali žádné věci, a už vůbec ne viditelně položené na sedadlech. „Je to skutečně velké lákadlo pro zloděje. Mnohé krádeže jsou pak zcela zbytečné, tak jako tato. Kdyby si muž vzal příruční tašku s sebou, nemusel teď řešit problémy, které mu odcizením věcí a rozbitím skla na autě vznikly," dodala Javorková.

Vloupání do auta šetři vsetínští policisté jako trestný čin krádež vloupáním a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku s trestní sazbou do dvou let.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA