Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloději opět řádili na Hornolidečsku. Ukradli věci za víc než 100 tisíc korun

date_range 08.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: redakce

Policisté z obvodního oddělení v Horní Lidči šetří vloupání hned do několika objektů v obci Študlov, ke kterým zřejmě došlo v noci z neděle (3. 11.) na pondělí. Krádež některých věcí majité oznámili až ve středu, když zjistili, že jim chybí.

 

Na Hornolidečsku se v posledních měsících jedná už o několikátý nájezd lupičů do obcí v příhraničí, kde se lidé dobře znají a zabezpečení majetku nevěnují potřebnou pozornost. Pachatelé jsou zřejmě ze Slovenska, je možné, že si terén dopředu obhlédnou a vytipují místa. V případě zjištění pohybu podezřelých osob a vozidel, zejména v nočních hodinách, oznamte toto prostřednictvím tísňové linky 158.

 

Ve Študlově lupiči vykradli sklepy, garáže a kůlny. V jednom případě nechali starší motorovou pilu ležet a tu novější položenou opodál ukradli. Jsou rychlí a vědí, co chtějí. „Majitelům pachatelé odcizili různé nářadí, motorové pily a jízdní kola. Způsobená škoda přesahuje 100 tisíc korun. Policisté po pachatelích pátrají a žádají veřejnost, aby případné informace, které by mohly vést k dopadení pachatelů, poskytla buď policistům na obvodním oddělení v Horní Lidči nebo na linku 158,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Lenka Javorková.

 

Policie zároveň vyzývá občany, aby si svůj majetek důkladně zabezpečovali. V automobilech nenechávali viditelně odložené věci jako nářadí, zavazadla apod. Majitelé čtyřkolek a motocyklů by měli dbát řádnému zabezpečení dopravních prostředků proti odcizení.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA