Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

10 důvodů, proč si v létě udělat výlet do Velkých Karlovic

date_range 06.Čvc, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Terasa Horal

Udělejte si o prázdninách výlet do Velkých Karlovic. Ať už vyrazíte na otočku, nebo na pár dnů, Resort Valachy v údolí Léskové je skvělé místo, kde si přijdou své milovníci relaxace, dobrého jídla, sportovci i rodiny s dětmi. Co si tam letos nenechat ujít?

 

1.       Spa hotel Lanterna má novou terasu a restauraci

Buďte mezi prvními hosty, kteří si užijí nový komfort Spa hotelu Lanterna. Díky rekonstrukci u oblíbeného hotelu přibyla venkovní terasa a hotelová restaurace prošla kompletní proměnou. Nově v ní najdete i pohodový lounge bar a velkou vinotéku plnou výborných vín. Vybrané pokoje vás překvapí novým komfortem v podobě zimní zahrady s vanou nebo balkonem, v L-Spa zase rozšířená sauna.

 

Ubytovaní hosté si ve Spa hotelu Lanterna užijí skutečné hýčkání s řadou služeb v ceně pobytu. Cena zde zahrnuje nejen obvyklou snídani a večeři, ale také odpolední snack Aperitivo moment, neomezený vstup do dvou wellness center, ranní lekce jógy, u delších pobytů i masáž, piknik nebo třeba lekci golfu.

 

Místem, které ocení aktivní cestovatelé a rodiny s dětmi, je v Resortu Valachy hotel Horal. I ten nabízí letní pobyty již od 1 noci s neomezeným vstupem do wellness a dalšími službami v ceně. Inspirujte se na www.valachy.cz/pobyty

 

2.       Wellness den pro zdraví

 

Potřebujete nutně odpočinek, ale nemáte možnost jet na delší dovolenou? Dopřejte si aspoň jeden relaxační den – Wellness den pro zdraví. Tento balíček bez ubytování zahrnuje celodenní pobyt ve Wellness Horal, masáž či beauty ošetření a tříchodový oběd na terase hotelu Horal.

 

3.       Koupání i relax ve Wellness Horal

 

Do Wellness Horal si ale můžete zajít i „jen tak“ za koupáním a saunováním, ve všední dny s akční nabídkou vstupného v rámci Tematických dnů. Otevřeno je každý den od 9:30 do 21:30, pro ubytované hosty dokonce už od 7:00. Ve všední dny od 10:00 do 10:30 si můžete v bazénech zacvičit aqua fitness.

 

4.       Zábavné naučné stezky pro děti

 

Co podniknout s dětmi? Vyrazte na naučné stezky Resortu Valachy. U Bistra Razula začíná oblíbená Stezka portáše Maliny vedoucí na vrchol sjezdovky Razula nebo trasa Hledej poklad, tištěné instrukce dostanete v Bistru Razula. Oblíbená je i Kulíškova naučná stezka kolem hotelu Horal, kde můžete děti odměnit Kulíškovou specialitou (s plyšákem v ceně) a nechat je vyřádit na krásném Jupíkově hřišti. A v lesíku nad Spa hotelem Lanterna si nenechejte ujít Stezku valašských strašidel.

 

5.       Grilování a živá hudba na terase Horalu

 

Terasa hotelu Horal je místem, kde se dá příjemně spočinout během výletu a užít si dobré jídlo a pohodu s výhledem do údolí. Středeční prázdninové večery navíc opět zpříjemní od 18:30 živá hudba (Bolek Vjaclovský a další muzikanti), o víkendech se těšte na oblíbené grilování.

 

6.       Vyzkoušejte si golf u Horalu

 

Láká vás vyzkoušet si golf? Na Golfovém hřišti Horal si ho může zkusit opravdu každý. Rezervujte si program Golf pro každého, čeká vás procházka s instruktorem, který vám vysvětlí základy a zkusíte si odpalování i hru na jamku. Cena je 840 Kč je stejná, ať už přijdete ve dvou, nebo celá rodina (maximálně 2 dospělí a 3 děti).

 

7.       Bistro, elektrokola i in-line u Razuly

 

Za občerstvením se můžete v Resortu Valachy zastavit na terase hotelu Horal, ale také třeba v Bistru Razula u sjezdovky Razula. Mají tu výborné burgery, pizzu, kyselici či borůvkové knedlíky. Na protějším parkovišti je půjčovna elektrokol KTM a můžete tu vyzkoušet i novou školu in-line bruslení.

 

8.       Kurzy pečení frgálů a pizzy

 

Chcete se naučit péct valašské frgály? Zajděte si na kurz s pekařkou Resortu Valachy (o prázdninách vždy v úterý a neděli). Pro děti v Resortu Valachy připravili kurzy pečení pizzy v Bistru Razula s šéfkuchařem Josefem Tydlačkou (vybrané pondělky).

 

9.       Kouč Marian Jelínek míří na Lanternu

 

Příležitost pro ty, kteří se chtějí zdokonalovat a uvítají inspiraci zkušených osobností. Do Lanterny zavítá 10. až 13. 7. uznávaný kouč manažerů a sportovců Marian Jelínek (mj. bývalý dlouholetý spolupracovník Jaromíra Jágra). V rámci pobytu Sebekoučink můžete načerpat spoustu nových poznatků a informací. Je možné si rezervovat místo i bez ubytování na jednotlivé přednášky.

 

10.   Valachy man, Barvy jógy i Týden kultury

 

Navštivte během prázdnin také další chystané akce. V sobotu 23. 7. se na louce pod Lanternou uskuteční Kongres inteligentního pohybu s workshopy a besedami se zajímavými hosty (Sandra Pogodová, Jaroslav Dušek, MUDr. Helena Máslová, Viliam Poltikovič a další).

 

V neděli 24. 7. naváže festival Barvy jógy s Terezou Winklerovou a jejími hosty, který přiblíží méně obvyklé aspekty jógy (embryo jógu, dance jógu, obličejovou jógu či jógu dechu).

 

Zapojte se 5. a 6. 8. do legendárního triatlonového závodu Valachy Man u Balatonu v Novém Hrozenkově, kde budou opět připraveny trasy pro děti, hobíky i zkušené sportovce.

 

Závěr prázdnin 18. – 24. 8. bude tradičně patřit Týdnu kultury na Valašsku. Zajděte si do cirkusového šapitó na Jaroslava Duška, Divadlo Bez zábradlí, Simonu Stašovou s Ladislavem Frejem nebo třeba představení pro děti.

 

-PR-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA