Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

10 důvodů proč žít v našem regionu: Kulturní a kreativní průmysly

date_range 30.Říj, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Video spustíte níže

O tom, zda se člověk vrátí zpět do rodného kraje nebo odejde za studiem či prací někam jinam, často nerozhoduje jen jedna věc. Většinou je to kombinace více faktorů, které určí naše další směřování. Tím spíše, pokud rozhodnutí neděláme jen za sebe, ale třeba za celou svou rodinu. Kde se mi bude dobře žít? Kde budu mít nejmenší náklady na živobytí? Kde dosáhnu na nejvyšší kvalitu života? Kde mám nejlepší předpoklady pro rozvinutí osobních talentů a zálib? A právě o tom je nový projekt zaměřený na život ve Zlínském kraji – Live in Zlin.

 

Více o projektu ZDE.

 

Projekt představuje atraktivitu kraje na deseti různých tématech, kterými jsou:

Ekonomika a trh práce, Vzdělávání, Kulturní a kreativní průmysly, Vztahy a sociální soudržnost, Volnočasové aktivity, Kulturní vyžití, Životní prostředí, Bydlení, Sociální a zdravotní péče a Bezpečnost.

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA