Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

10. ročník L.A. RockFestu v sobotu v Lidečku Račném

date_range 16.Čvc, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: Michal Šerý

Přátelé rockeři a nejen ti, POZOR! L.A.RockFest 10.ročník  –  17.7. Lidečko Račné ožije Rockovou Muzikou 3kapely a Show Železného Zekona zaručuje nevšední událost.

 

Prázdninový víkend 17.7.  pro valachy  znamená večer plný rockové muziky a skvělé SHOW, na L.A. Rock FESTU letos v Lidečku. Dne 17.7. 2021 se uskuteční již 10. ročník populárního festivalu, který se těší čím dál větší oblibě u fanoušků. Už více jak 35 kapel v historii z Česka i Slovenska odehrálo své koncerty právě tady a účast byla opravdu hojná na všech ročnících. Zlomíme společně další rekord v účasti?

 

Pořadatelé pro tento rok vybraly kapely –  MINAMI , KŘÍDLA , HEADMASTER  a třešničkou na dortu bude letos  SHOW v podání Železného ZEKONA. Budou se rozdávat i míchané drinky ZDARMA pro ty, co budou sdílet událost na sociální síti.

 

Bohužel nás v tomto roce hodně ovlivnil Covid 19, tak jsme nemohli na 10. ročník nakonec pozvat již zarezervovanou kapelu Traktor, jelikož museli posunout turné a nám koncert tím pádem zrušili – škoda. Nicméně zaručujeme i tak skvělou zábavu v podání skvělé a čím dál více populární kapely MINAMI, velmi oblíbených Křídel a celé to odstartuje rock-metalový Headmaster .

 

Přijedou i promotérky Captain Morgan, které vám budou zpříjemňovat večer a budou vás obsluhovat!!!! Letos začínáme od 19:30h a Areál bude otevřen od 19h. V případě velkého deště nebo bouřek se akce zruší, ale to se rozhodne v sobotu v 16h sledujte stránku události.

 

 

K zakousnutí budou šťavnaté klobásy a žízeň zaženete čepovaným pivkem a čepovanou kolčou.

Těšíme se na Vás a pamatujte, že sobotní večer 17.7. 2021 patří rockové muzice na L.A. Rock Festu v Lidečku Račném.

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA