Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

10 YEARS OF JZD PROMOTION

date_range 25.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu se z tohoto důvodu bude v KD Klobučanu od osmi hodin večer slavit a slavit, samozřejmě že až do nedělního rána. Aby jste věděli, o co vlastně jde, tak jsem vyzpovídala jednoho ze zakladatelů JZD promotion.

Jak vzniklo JZD promotion?
Agenturu JZD promotion jsem založil v roce 1999 s Petrem Hnaníčkem. Vznikla za účelem podpory a výchovy mládeže. Z důvodu upadající morálky a úrovně kultury mladých lidí ve valašském regionu, jsme začali přemýšlet, co pro to udělat. A proto jsme tady Laughing.

Čím se zabývá Vaše agentura?
Hlavní činností je produkce a organizace kulturních akcí, koncertů, hlavně však tanečních parties. Působíme převážně v okolí Valašských Klobouk, ale pohybujeme se v podstatě na celém území jižní a severní Moravy a občas i na Slovensku. Provozujeme rovněž „hostinskou činnost" tím pádem spoluvytváříme tak zvané „akce na klíč." Mimo jiné se taky zabýváme bookováním našich DJ´s.

Vidím, že se Vám povedlo zvednout úroveň kultury. Jde to vidět i na desátém výročí vzniku JZD. Co očekáváte od agentury v budoucnosti?
Je to smutné, ale nečekám nic. Chtěl bych sice více činnost rozvíjet, jenže mě brzdí finance, jako každého v této době. Navíc agentura není na bázi komerčního bytí, je jen koníčkem několika kamarádů Cool.

Foto

repro foto JZD Promotion

 

Přejdeme na veselejší téma, jímž se stane sobotní oslava výročí.
Jelikož se jedná o kulaté výročí, pozvali jsme DJe (Jerry, Kaisersoze, Lucasch, Martini & Siki, Naoki Uda, Papioil & X-basse), které známe a máme zaručeno, že dají místním fanouškům správnou dávku taneční muziky. Hlavní hvězdou párty bude, srbský DJ patřící k evropské špičce, Marco Nastic. DJ´s se vám představím v těchto hodinových úsecích:

20.00 – Papioil & X-basse
21.30 – Lucasch
22.30 – Naoki Uda
23.30 – Jerry (Apokalypsa)
00.45 – Marko Nastic (Kne´deep/Serbia)
02.30 – Kaisersoze (Orion Hall)
03.45 – Martini & Siki

Takže se máme na co v sobotu těšit, jenže sobota uteče jako voda. Co chystáte potom?
Plánujeme klubové akce ve slavičínském A – clubu, kde budou jednou za měsíc rezidentní noci ve stylu techna, hip – hopu, drumnbasse i house. Určitě stihneme do konce roku 2009 nějaký rockový koncert. Osobně by mě lákalo pozvat Horkýže Slíže, kteří v KD Klobučanu sice byli vícekrát, ale vždy to stálo za to. Myslel jsem i na Tata Bojs, jenže na Klobouky by byli asi velkým soustem. Už nevyzvídej. A jak se říká – kdo si počká, ten se dočká.

 
.. díky za rozhovor !
 
další info a plakát akce zde
 
-jar-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA