Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

100 % a 20 tisíc – co mají tato čísla společné s webem advokat-zlinsko.cz?

date_range 28.Pro, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK

PŘEVODY NEMOVITOSTÍ A SMLOUVY ONLINE

 

Podrobnosti o právních službách online webu advokat-zlinsko.cz.

 

 

Jak funguje právní služba online?

 

Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby osobně ve svých kancelářích ve Slavičíně, Valašských Kloboukách a Brumově-Bylnici, ale fungujeme již mnoho let i online prostřednictvím webu www.advokat-zlinsko.cz.

 

Klient nás kontaktuje e-mailem, přes kontaktní formulář na webu, telefonicky, případně prostřednictvím online chatu na webu, zeptá se – zcela nezávazně, na postup, doporučení, podmínky a cenovou nabídku, kterou si pak může v klidu zvážit, případně porovnat. K probrání jakékoliv souvislosti nebo dotazu slouží jak mailová, tak telefonická konzultace. Klient pak obdrží e-mailem požadované smlouvy, stačí je vytisknout, podepsat a dále postupovat podle instrukcí, které obdrží spolu s těmito dokumenty.

 

 

Více jak 20 tisíc návštěvníků a 100 % hodnocení webu

 

Náš web navštíví každý měsíc více jak 20 tisíc návštěvníků, kteří hledají online odpověď na některé z témat v rámci oblastí práva, kterým se věnujeme. Tím se řadíme mezi přední stránky podobného typu v rámci České republiky.

 

V r. 2022, stejně jako v roce předchozím, obdržel náš web 100 % hodnocení od klientů, kteří využili služeb naší advokátní kanceláře online, a to v rámci hodnocení na firmy.cz a mapy.cz. Stejné 100 % hodnocení spokojenosti online služeb máme také na google.cz.

 

Výběr z referencí:
Byli jsme s prací této AK při převodu nemovitostí maximálně spokojeni. Pracují rychle, profesionálně a za výbornou cenu.
Jana Dvořáková, Pardubický kraj

 

Profesionální vyhotovení kupní smlouvy a zajištění také advokátní úschovy. Velmi kladně hodnotím i cenu služby.
Václav Kusák, Zlínský kraj

 

Jaké služby online se nejvíce využívají?

 

Jsou to hlavně převody nemovitostídarovací smlouva na nemovitost, kupní smlouva na nemovitost, směnná smlouva na pozemky, dohoda o zrušení a vypořádání spoluvlastnictví, dále smlouva nájemní nebo smlouva o zřízení či zániku věcného břemene apod. Také se často využívá tato služba pro zpracování dokumentů pro rozvod manželství dohodou a vypořádání SJM.

 

Dále se jedná o požadavky na online řešení pohledávek, např. ze smluv o zápůjčce, z uznání dluhu, z různých jiných typů smluv, popř. z obchodních pohledávek firem z neuhrazených faktur.

 

Tyto právní služby online využívají klienti z celé České republiky, ale i v rámci našeho regionu. Výhody těchto online služeb jsou nesporné – online řešení z pohodlí domova, za internetové ceny, přitom při zachování plné odpovědnosti a garance, tedy klient neriskuje s nějakým obecným internetovým vzorem smlouvy, za který nikdo neručí.

 

 

Vzory smluv ano či ne?

 

Na našem webu naleznete také řadu vzorů smluvních dokumentů volně ke stažení. Nicméně upozorňujeme, že ty jsou z povahy věci obecné. U smlouvy zpracované na míru neriskujete, máte jistotu garantovaného a profesionálního řešení a v ceně máte také konzultace a upozornění. Záleží tak o co jde, pokud řešíte něco důležitého nebo o větší hodnotě (typicky nemovitosti), určitě se vyplatí s obecnými vzory neriskovat.

 

 

Více jak 100 škol a 17 let s učebnicí práva

 

Již 17 let je úspěšně na trhu vzdělávání učebnice Právo pro střední a vyšší odborné školy, autor JUDr. Petr Hradil. Jen minulý školní rok byla objednána na více jak 100 škol po celé České republice.

 

Výběr z recenzí:
Gymnázium a Obchodní akademie BUČOVICE: nejlepší z učebnic práva

Vyšší odborná škola a SOŠ, BŘEZNICE: bezkonkurenční učebnice

 

 

Naše kanceláře osobně

 

Kromě online řešení, které si zvykla využívat i řada klientů zde v regionu, nás můžete samozřejmě také osobně navštívit v některé z našich kanceláří, které máme ve Slavičíně (budova Vojenského technického ústavu), Valašských Kloboukách (budova Valašskoklobouckého podnikatelského centra) a v Brumově (budova Domu U Slunce).

 

 

JUDr. Petr Hradil

za AK Mgr. Zdeňka Rumplíka, advokáta

www.advokat-zlinsko.cz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA