Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

2+1 za korunu: využijte výhodný duben ve Wellness Horal

date_range 11.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Wellness Horal má tři termální bazény se slanou vodou

Taky vás přepadla jarní únava a potřebujete rychle načerpat novou energii? To je ten správný čas dopřát si pořádné wellness.

 

Udělejte si výlet do relaxačního centra Wellness Horal ve Velkých Karlovicích, které díky skvělým službám nejenže patří mezi nejoblíbenější u nás, ale navíc tu můžete až do konce dubna relaxovat výhodněji. S akcí „2+1“ jednoduše získáte ke dvěma vstupenkám třetí za korunu.

 

Akce platí ve všední dny (tedy mimo víkend, svátky a prázdniny) a vztahuje se na oba základní typy vstupného. Stačí si jen vybrat, jestli ji využijete:

–          na vstup do termálních bazénů na 2,5 hodiny nebo

–          na vstup do všech prostor Wellness Horal (termální bazény, fitko, saunový svět) na 4,5 hodiny

 

Kompletní ceník a podmínky najdete zde.

 

O Wellness Horal

 

Relaxační centrum Wellness Horal je součástí oblíbeného horského hotelu Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, uprostřed krásné přírody Beskyd.

 

Prosklený areál se rozprostírá na dvou podlažích hlavní hotelové budovy. Jeho hlavní část tvoří tři termální bazény se slanou vodou – plavecký, zábavně relaxační a dětský. Přímo u bazénů můžete odpočívat na lehátcích na vnitřní i venkovní terase, dát si kávu, čaj nebo něco na zub ve Vital baru a pro děti je tu prostorný dětský koutek.

 

S bazény sousedí menší, ale výborně vybavené fitness centrum s posilovacími i kardio stroji.

 

A třešinkou na dortu je útulný saunový svět – klidová zóna vyhrazená návštěvníkům od 14 let se saunami, parní lázní, tepidariem, venkovním i vnitřním whirlpoolem a odpočinkovými terasami. Na jaře jistě oceníte venkovní část s lehátky ke slunění. V hlavní Sauně Dome se až devětkrát denně konají populární saunové rituály, které vám nejen zpestří relaxaci, ale díky nabízeným tělovým peelingům také pomáhají oživit unavenou pokožku. Hotový balzám pro duši i tělo.

 

Nabídku služeb doplňují úžasné exotické masáže od rodilých masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie a také obličejová ošetření ayurvédskou bio kosmetikou Lakshmi v Beauty salonu.

 

Víte, že…

–          Wellness Horal je otevřené pro neubytované hosty od 9:30 do 21:30 každý den

–          V den narozenin mají oslavenci vstup do Wellness Horal za 1 kč.

–          Stejná výhoda platí i pro páry v den výročí svatby či registrovaného partnerství

–          Při rezervaci masáže či beauty ošetření je v ceně časově neomezený pobyt ve Wellness Horal.

–          Po relaxaci si pochutnejte na novinkách sezónního menu v hotelové restauraci.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA