Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

5 tipů na Valentýna z Resortu Valachy

date_range 30.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Čím potěšit svého milého nebo milou k Valentýnovi? Milým dárkem se může stát pozvání do Beskyd, do Resortu Valachy Velké Karlovice.
Tento celoročně vyhledávaný komplex s třemi hotely, wellness centry a Ski areálem Razula přináší zamilovaným ideální příležitost ke společným zážitkům: od valentýnského lyžování přes uvolňující relaxaci ve Wellness Horal či romantickou večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka až po hýčkací víkend v luxusním Spa hotelu Lanterna.

Tip na pobyt: Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna
Překvapte partnera či partnerku romantickým pobytem v zasněžených Beskydech. Spa hotel Lanterna Velké Karlovice je jako stvořený pro všechny, kteří vyhledávají komfortní ubytování ve vysokém standardu, komorní rodinnou atmosféru s osobním přístupem personálu, rádi relaxují v klidu, stranou běžného ruchu v lůně přírody a s chutí si dopřejí kvalitní odpočinek i dobré jídlo. Prostě to pravé místo pro pohodový pobyt ve dvou.
Valentýnský balíček Romantické hýčkání zahrnuje řadu příjemných služeb v ceně:
• ubytování na 2 nebo 3 noci
• snídani formou bufé (jednou za pobyt snídaně do postele)
• večeři formou studeného a teplého bufé (jednou za pobyt zážitkové menu o 6 chodech v restauraci Vyhlídka)
• sekt a čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu na pobyt
• relaxační masáž, u pobytů na 3 noci navíc obličejové ošetření
• neomezený vstup do relaxačního centra L-Spa v hotelu Lanterna
• neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény v blízkém hotelu Horal
Speciální tip: Náročným hostům doporučujeme využít luxusní apartmá Suite Spa s vířivou vanou, krbem a infrasaunou. http://www.lanterna.cz/

Relaxace ve wellness Horal                      foto: Resort Valachy

Valentýnský degustační večer s etiketou stolování – 13. 2. 2016
Romantické večerní posezení u skvělého jídla, s živým hudebním podkresem a zábavným povídáním o etiketě stolování – to vše nabídne Valentýnský degustační večer v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna.
Pro hosty bude připraveno degustační menu sestavené z vybraných specialit Itálie, která v oblasti gastronomie patří k tomu nejzajímavějšímu na světě a kam kuchaři hotelu Lanterna pravidelně jezdí za inspirací. Hudební doprovod obstará italský klavírista Luca Gualco.
K tomu si zábavnou formou osvěžíte znalosti etikety stolování a zásad společenského chování s Alexandrem Burdou, odborníkem na gastronomii ze Slezské univerzity v Opavě.
Menu Valentýnského večera:
• Amuse bouche
• Mušle Svatého Jakuba s batátovým pyré zakápnuté lanýžovým glassé
• Hráškový krém s hráškovým julienne, šalotkou a slaninou
• Alpský siven na zeleninovém ragú s koriandrem, rajčatové concasse
• Perlička v souse vide úpravě, smržové vejce, růžičková kapusta, šťáva z pečených kůží
• Čokoládovo-malinový dortík s plátky čajových růží
Tématické večery s Alexandrem Burdou jsou již ve Vyhlídce tradicí a mezi hosty jsou velmi oblíbené.
Cena degustačního večera: 1490,- Kč / osoba (neubytovaní hosté), 1 090 Kč / osoba (ubytovaní hosté).
http://www.lanterna.cz/  

Romantická večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka
Láska prochází žaludkem – a proto potěšte svou lásku pozváním na romantickou večeři do zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Po celý únor restaurace nabízí menu "Načerpejte energii" vyšperkované laskominami, které potěší vaše chuťové pohárky i zrak.
Menu "Načerpejte energii" zahrnuje tyto chody:
• Amuse bouche
• Mrkvová galantinka s pohankou, paprikový kaviár, pošírovaná šalotka v bílém víně
• Espuma z červené řepy se zázvorovou smetanou
• Pečený filet z okouna se šalotkou, kapustou, ředkvičkou a chia semínky
• Telecí karé sous vide, špenátové pyré, máslové lišky, demi glace s koňakem
• Pošírovaná kdoule v medové omáčce s vlašskými ořechy a tymiánem, jáhlová drobenka s čokoládou
• Pralinky domácí výroby
Cena menu: 990 Kč / osoba bez vín, 1 490 Kč / osoba včetně vín. Ubytovaní hosté Spa hotelu Lanterna mohou využít speciální cenu – 590 Kč / osoba bez vín, 1 090 Kč / osoba včetně vín.
Menu potěší milovníky zdravých produktů, z nichž některé se v gastronomie neobjevují příliš často. Autor menu, zástupce šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna Lukáš Bukovjan, k tomu říká: „Zdravá strava, doplňky a zdravé potraviny mě dlouhodobě zajímají, sám dávám zdravé stravě přednost, mimo jiné i proto, že sportuji. Své znalosti jsem se pokusil promítnout do menu, které – jak název napovídá – má pomoci načerpat energii v náročném zimním čase. Snažil jsem se do menu zapojit suroviny, které mám rád a o nichž vím, že jsou prospěšné. Zároveň ale není snadné takové suroviny připravit tak, aby pokrmy byly chuťově i vzhledově zajímavé. Mnoho lidí vnímá pohanku, řepu nebo jáhly jako nevýrazné a chuťově ne moc zajímavé suroviny. Věřím, že tímto menu je přesvědčíme o opaku."
http://www.lanterna.cz/  

Termální bazény v hotelu Horal                      foto: Resort Valachy

Valentýnské lyžování za hubičku ve Ski areálu Razula – 14. 12. 2016
Přijďte oslavit Valentýna s nádechem recese do Ski areálu Razula. V neděli 14. února tu díky akci Valentýnské lyžování za hubičku získáte pro partnera či partnerku skipas zdarma. Stačí dorazit k pokladně společně a prokázat zde věrohodně své city. K zakoupenému skipasu pak dostanete druhý ve stejné nebo menší hodnotě zdarma.
Pohlazení, polibek nebo něco víc….. způsob, jakým pokladní přesvědčíte o své zamilovanosti, záleží jen na vaší fantazii a odvaze. Respektujeme, že zamilované mohou být i děti či osoby stejného pohlaví. Tento bonus se vztahuje na celodenní skipas do Ski areálu Razula.
http://www.razula.cz/

Relaxační tip pro páry: zábal Rasul ve Wellness Horal
Udělejte si k oslavě Valentýna výlet za relaxací, navštivte Wellness Horal v hotelu Horal. Pro společný zážitek doporučujeme oblíbenou terapii – bahenní zábal Rasul pro páry.
Pro terapii je vyhrazena soukromá místnost s vyhřátými lavicemi a sprchou. Od obsluhy obdržíte misku s léčivou hlínou či jílem, které si v místnosti sami nanesete na tělo a necháte působit. Na podporu účinků je do místnosti vháněna v pravidelných intervalech pára. Po půl hodině se v místnosti spustí jemná sprška, díky které je možné tělo umýt. Přírodní jíly a hlína hydratují pokožku, některé mají mimořádné účinky při bolesti kloubů a svalů, působí i proti celulitidě. Ve Wellness Horal je možné vybírat z 8 druhů, mj. s vanilkou, jasmínem, levandulí či třeba čokoládou. Velmi oblíbený je také zelený jíl přezdívaný Elixír krásy.
V rámci terapie je zahrnutý i čtyřhodinový vstup do všech prostor Wellness Horal. Po terapii si tak ještě můžete užít společné chvíle odpočinku v termálních bazénech nebo v saunovém světě Wellness Horal či zajít na oblíbené saunové rituály. http://www.wellnesshoral.cz/

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi