Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

6 tipů na vánoční dárek: poukazy s platností 2 roky do Resortu Valachy

date_range 27.Lis, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Hotel Horal

Potěšte o Vánocích své blízké zážitkem, nadělte jim pod stromeček dárkový poukaz do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. V jeho pestré nabídce najdete tip pro každého – od dětí až po babičku. A navíc se nemusíte bát, že by nestihli poukazy. Resort Valachy totiž letos prodloužil jejich platnost mimořádně na 2 roky.

 

Pokud si rádi necháte poradit, přinášíme vám tipy na nejprodávanější vánoční dárky:

 

1. Pobyty s neomezeným wellness

Věnujte pobyt v hotelech Lanterna a Horal, které díky špičkovým wellness a gastro službám patří k tomu nejlepšímu v Česku. Stojí za to zajet si sem i na jednu odpočinkovou noc. Pobyt zahrnují snídani, večeři i neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitkem, saunovým světem a saunovými rituály. V zimě je v ceně dokonce i zapůjčení běžek.

 

2. Wellness den pro zdraví ve Wellness Horal

Každoročně nejprodávanější dárek z Resortu Valachy! Tento celodenní pobyt v relaxačním centru Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a poledním menu je ideálním časovým i cenovým kompromisem mezi „pouhou“ masáží a vícedenní dovolenou.

 

3. Vstupenka do Wellness Horal

Stačí vám z nabídky Wellness Horal „něco menšího“? Tak věnujte vstupenku. Pro rodiny s dětmi jsou ideální zvýhodněné rodinné vstupenky na 2,5 hodiny do termálních bazénů. Dospělého potěšíte vstupenkou na 4,5 hodiny do všech prostor Wellness Horal, takže si kromě bazénů může užít i relax v saunovém světě se saunovými rituály.

 

 

4. Ladislav Špaček, Radim Uzel a další akce

Také v roce 2021 bude Spa hotel Lanterna hostit zajímavé osobnosti s atraktivními programy. Hezkým dárkem může být poukaz na Etiketu stolování s Ladislavem Špačkem nebo degustační večer s Farskou kuchařkou Zbigniewa Czendlika. Nejbližší akce budou Veselé příhody z ordinaci i soudní síně Radima Uzla již 16. ledna..

 

5. Zážitkové menu i kurzy pečení frgálů

Náročného gurmána jistě potěšíte poukazem na degustační menu do zážitkové restaurace Vyhlídka. Hledáte dárek pro vášnivou pekařku? Věnujte kurz pečení valašských frgálů. Nejmenší kuchaře určitě pak nadchnete poukazem na dětský kurz pečení pizzy.

 

6. Hodnotové poukazy

A pokud si stále nejste jistí, čím byste se zavděčili, věnujte poukaz ve finanční hodnotě. Obdarovaný si sám vybere, za co jej „utratí“. Díky prodloužené platnosti 2 roky skutečně nehrozí, že by to nestihl.

 

Více tipů najdete na webu Resortu Valachy.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA