Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

8 tipů na jarní akce v Resortu Valachy

date_range 24.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Jen tři týdny poté, co definitivně skončila lyžařská sezóna ski areálů ve Velkých Karlovicích, startuje v místním Resortu Valachy letní turistická sezóna.

Od soboty 28. dubna budou moci zájemci po zimní přestávce opět využít půjčovnu segwayů. Současně se otevřou brány dětského parku Razulák, který bude do prázdnin otevřený vždy o víkendech. Přístupné už je i nové dětské hřiště u hotelu Horal a v prvních květnových dnech se chystá i otevření půjčovny elektrokol a Golfového hřiště Horal.

Resort Valachy navíc připravuje takřka na každý víkend zajímavou akci pro sportovce, rodiny s dětmi, ale i například milovníky dobrého jídla. Stačí si jen vybrat:

5. 5. Valachy duatlon pro dospělé i děti
Prožijte den ve znamení sportu pro celou rodinu v rozkvetlé jarní přírodě. Sobota 5. května bude u hotelu Galik zasvěcena závodu Valachy duatlon, který zahrnuje kombinaci horského kola a běhu. Připraveny budou i závody pro děti na kratší vzdálenosti se symbolickým startovným 50 Kč. Zapojte se do akce, která je zapsána v České knize rekordů jako největší duatlon u nás.

5. 5. Saunová noc ve Wellness Horal
Užijte si romantickou atmosféru nočního koupání a saunování v relaxačním centru Wellness Horal. Každou první sobotu v měsíci je otevřeno až do půlnoci, po celý večer se saunovými rituály každou hodinu.

20. 5. Zábavná neděle (nejen) s golfem u Horalu
O tom, že je golf zábavný sport pro všechny, se můžete přesvědčit 20. května na Golfovém hřišti Horal. Tradiční Zábavná neděle nabídne speciální procházkovou trasu kolem hotelu Horal se stanovišti, na nichž si vyzkoušíte golf, ale také agility s cvičenými psy, geocaching, jiu jitsu nebo nordic walking. Třešinkou na dortu bude stanoviště, na němž se můžete přiučit práci saunérů z Wellness Horal a zkusit si mávání a točení ručníkem. Za splnění všech úkolů bude děti v cíli čekat odměna.


3. 6. Grilování s cimbálovkou na Horalu
K létu patří posezení u dobrého jídla pod širým nebem. Stavte se na zahájení letní sezóny na vyhlášené terase hotelu Horal a ochutnejte zvěřinové speciality, vína či nové zmrzliny včetně originální frgálové, to vše s cimbálovkou muzikou.

3. 6. Dětský den v parku Razulák
S příchodem teplejších dnů se opět otevírají brány dětského zábavního parku Razulák – až do prázdnin o víkendech a svátcích (v květnu od 10 do 16 hodin, v červnu až do 19 hodin). V sobotu 3. 6. se těšte i na doprovodný program k příležitosti Dne dětí.


10. 6. Pohádková cesta lesem u Galiku
Nejoblíbenější rodinná akce v Resortu Valachy je opět tu! V neděli 10. června u hotelu Galik čeká děti setkání s pohádkovými postavičkami, hrami, soutěžemi i hezkými dárky.

16. 6. Bike Valachy s dětskými závody
Bikeři a bikerky na start! Závod BIKE VALACHY v sobotu 16. června nabídne tradičně dvě trasy pro dospělé a k tomu závody na kratší vzdálenosti pro děti. Stejně jako u jiných závodů seriálu VALACHY TOUR, i tentokrát mají děti při přihlášení předem startovné za 50 Kč.


22. 6. Degustační večer s Michelinským menu
Spa hotel Lanterna připravil novinku pro milovníky zážitkové gastronomie. V květnu a červnu nabízí šestichodové degustační menu, při jehož přípravě se nechali kuchaři inspirovat spoluprací s michelinskými šéfkuchaři při Karlovském gastrofestivalu. V pátek 22. 6. bude menu při degustačním večeru servírováno s komentářem šéfkuchaře Josefa Tydlačky a vinaře Milana Špalka.

Více: valachy.cz

-pr- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA