Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

8 tipů na vánoční dárek: věnujte zážitek z Beskyd

date_range 28.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Horal zima Vánoce

Lámete si hlavu s vánočními dárky? Nadělte vašim blízkým zážitky a chvíle odpočinku: věnujte jim poukaz do Resortu Valachy Velké Karlovice. Z pestré nabídky služeb zdejších hotelů Lanterna, Horal a relaxačního centra Wellness Horal je co vybírat!

 

Vánoční poukazy platí jeden rok, můžete si je nechat poslat poštou i mailem. Všechny dárky najdete na webu Resortu Valachy.

 

Chcete něco doporučit? Podívejte se, co se letos nejvíc prodává:

 

Wellness den pro zdraví

 

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy! Celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem je ideální časový i cenový kompromis mezi „pouhou“ masáží a delší dovolenou.

 

Vstupenky do Wellness Horal

 

Cenově dostupný dárek, který potěší milovníky relaxace. Vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny zahrnuje vstup do termálních bazénů, fitka i saunového světa se saunovými rituály. Wellness Horal je jedním z mála saunových center v zemi, kde se rituály konají denně.

 

 

Tematické pobyty s osobnostmi

 

Spa hotel Lanterna bude v roce 2023 hostit zajímavé osobnosti, věnujte pobyt na některý z chystaných tematických pobytů:

•          5. 1. Zbigniew Czendlik a Viktorie Martina Kopecká – Večer (před)tříkrálový

•          6. – 9. 2. Škola běžeckého lyžování

•          26. – 29. 3. Flow s Marianem Jelínkem, uznávaným koučem manažerů a sportovců (v minulosti mj. J. Jágra)

•          12. – 14. 4. Jitka Ševčíková a Jan Vojáček: Biologie vztahů

•          13. – 16. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila, nejznámějšího českého běžeckého kouče

•          1. 5. a 8. 12. Ladislav Špaček – Etiketa stolování s bývalým mluvčím prezidenta Václava Havla

•          9. – 12. 7. Sebekoučink s Marianem Jelínkem

 

 

Pobyt s neomezeným wellness

 

v hotelech Lanterna nebo Horal patří k nezapomenutelným zážitkům díky špičkovým wellness a gastro službám. Pobyty zahrnují snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály, v Lanterně navíc i odpolední snack a vstup do hotelového L-Spa.

 

Romantické hýčkání pro dva

 

Stejnojmenný pobyt ve Spa hotelu Lanterna zahrnuje spoustu požitků: volný vstup do dvou wellness, masáž, beauty ošetření, snídani do postele i degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka. TIP: v Lanterně po rekonstrukci mají novou terasu a pokoje se zimní zahradou s vanou, z níž si vychutnáte krásné výhledy se sklenkou vína či šálkem kávy (na pokoji je k dispozici i kávovar Nespresso).

 

 

Degustační menu v hotelu Lanterna

 

Šestichodové menu s moravskými víny v restauraci Vyhlídka je skvělý dárek pro náročného gurmána a milá příležitost posedět si u skvělého jídla v komorním prostředí a výhledem do přírody.

 

Kurzy pečení a vaření

 

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Resort Valachy pravidelně pořádá kurzy pečení frgálů, přípravy halušek a borůvkových knedlíků a pro děti kurz pečení pizzy.

 

Hodnotové poukazy

 

Nevíte si pořád rady? Věnujte hodnotový poukaz. Obdarovaný si sám vybere, za co jej utratí.

 

Více o vánočních poukazech

 

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA