Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

8 tipů na vánoční dárek: věnujte zážitek z Beskyd

date_range 13.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Hotel Horal ve Velkých Karlovicích

Za pár dnů jsou tu Vánoce! Pokud ještě nemáte pohromadě všechny dárky, inspirujte se tipy z Resortu Valachy Velké Karlovice. Dárkem v podobě poukazu na zážitek nemůžete šlápnout vedle. Poukazy platí rok, takže si můžete být jistí, že je vaši blízcí opravdu stihnou využít.

 

A když si nebudete jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, věnujte poukaz ve vámi zvolené hodnotě. Obdarovaný ho může využít třeba na relaxační víkendový pobyt.

 

Všechny poukazy lze objednat snadno na www.valachy.cz/darkove-poukazy

 

 

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy! Věnujte celodenní pobyt ve vyhlášeném Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem. K tomu si může obdarovaný celý den užívat koupání v termálních bazénech, saunový svět se saunovými rituály a protáhnout tělo ve fitku. Vše za cenu od

 

Vstupenky do Wellness Horal

Univerzální dárek, který potěší každého milovníka relaxace. Vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny zahrnuje vstup do všech prostor: do termálních bazénů, fitka i saunového světa se saunovými rituály. Wellness Horal je jedním z mála saunových center v zemi, kde se rituály konají denně.

 

 

Kurz pečení valašských frgálů

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Tříhodinový kurzy pod vedením pekařky Resortu Valachy Pavly Stoklasové se koná pravidelně v hotelu Galik.

 

Kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

Naučte se dělat pizzu přesně tak, jak ji pečou kuchaři v Bistru Razula. Kurz je skvělá zábava pro děti i jejich rodiče.

 

 

Degustační menu v Lanterně

Šestichodové menu snoubené s víny v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna potěší každého náročného gurmána.

 

Golf pro každého

Program, který zábavnou formou zasvětí do tajů golfu, je skvělý pro páry i celou rodinu. V létě formou vycházky po Golfovém hřišti Horal s průvodcem, v zimě „pod střechou“ v golfovém klubu.

 

 

Startovné na Valachy tour

Startovné na celý seriál i jednotlivé akce je ideálním dárkem pro vášnivého sportovce. Valachy tour odstartuje 5. února Noční stopou Valachy, součástí je opět i populární triatlon Valachy man.

 

 

Běžecká škola Miloše Škorpila

Skvělý dárek pro všechny, kteří se chtějí naučit správně běhat, nebo se zdokonalit. Pobytový kurz s nejznámějším českým koučem se bude konat ve třech termínech: jeden je určen úplným začátečníkům, další dva pokročilým.

 

 

Setkání s osobnostmi v Lanterně

Věnujte pod stromeček vstup na některou z chystaných akcí Spa hotelu Lanterna. Podvečery se zajímavými hosty jsou zde oblíbenou tradicí. V roce 2022 se chystají:

29. 1. – Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

17. 3. – Farská kuchařka: degustační večer se Zbigniewem Czendlikem

15. 9. – Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

16. 12. – Ladislav Špaček: Etiketa stolování

 

Všechny dárkové poukazy najdete na webu Resortu Valachy.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA