Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Advent začne rozsvícením vánočního stromu

date_range 30.Lis, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Rozsvícení obecního vánočního stromu a tvůrčí dílny zahájí letošní advent ve Francově Lhotě. Pro první adventní nedělní odpoledne připravuje místní kulturní komise společně s radnicí zajímavé tvořivé dílničky a také tradiční rozsvícení obecního vánočního stromu před kulturním domem.

Advent ve Francově Lhotě přivítají místní v neděli 2. prosince ve zdejším kulturním domě. Již od 14 hodin si příchozí mohou vytvořit mnoho zajímavých adventních a vánočních dekorací, stejně jako i dárečků pro své nejbližší.

Pro návštěvníky jsou připraveny zajímavé tvořivé aktivity, které jsou spjaty s adventem či Vánocemi, jakými jsou zdobení perníčků, příprava adventních věnců, tvoření ozdob na stromeček a mnohé další.

„Rádi bychom si také připomněli, co jsme v letošním roce společně zažili a tak si na fotkách připomeneme akce, které v naší obci v průběhu roku proběhly," doplnila starostka obce Kateřina Trochtová.

Od půl páté je před kulturním domem připraven písničkový program dětí, kterým přivítají v obci adventní dobu a při kterém bude opět po roce rozsvícen obecní vánoční strom.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA