Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Agresivní pacient napadl zdravotní sestru

date_range 26.Led, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Hlídka policistů z policejní služebny v Karolince musela v pondělí 23.ledna asistovat při převozu agresivního pacienta, který v sanitce napadl zdravotní sestru. Muž skončil v protialkoholní záchytné stanici v Kroměříži a je podezřelý z výtržnictví.

K události došlo kolem půl páté odpoledne, když na linku 158 zavolala zdravotní sestra, že byla fyzicky napadena pacientem při převozu sanitním vozem z Nového Hrozenkova do Vsetína.

„Pacient si sanitku sám zavolal z důvodu zdravotního problému. Řidič sanitky po oznámení incidentu na policii zastavil v Huslenkách, kam do několika minut dorazila policejní hlídka," uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Dvaašedesátiletý muž z Nového Hrozenkova byl viditelně v podnapilém stavu. Zdravotní sestra policistům sdělila, že ji muž během jízdy udeřil pěstí do hrudníku a jelikož měla obavy, že ji znovu napadne, přivolala policii.

„Muž začal vulgárními výrazy urážet i přítomné policisty a ve slovním napadání pokračoval i po celou dobu jízdy až do vsetínské nemocnice. Nezbylo tak nic jiného než mu nasadit pouta," upřesnila mluvčí.

V nemocnici se choval opět velmi hlučně a nevhodně, vykřikoval sprosté výrazy, až se za ním otáčeli a pozastavovali přítomní lidé. Po lékařském ošetření lékař rozhodl o schopnosti převozu muže do protialkoholní záchytné stanice v Kroměžíži.

„Včera zahájili policisté z Karolinky úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za který muži hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. Na případu policisté nadále pracují," dodala Lenka Javorková.

 

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA