Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Aha!Czechtalent Zlín jde do finále

date_range 28.Kvě, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Aha!CZECHTALENT ZLÍN 2009 – FINÁLE 29.5., 19 hodin, Velké kino Zlín

14. ročník festivalu Aha! Czechtalent Zlín 2009 se blíží ke svému vyvrcholení, k němuž dojde již tento pátek, 29. května, v 19 hodin ve Velkém kině Zlín. Právě tam se koná finále pěvecké soutěže. Z dubnového semifinále vzešlo dvanáct finalistů, kteří se utkají o své místo na hudebním nebi. Mikrofon si na podiu budou předávat například s Anetou Langerovou, Markem Ztraceným a předloňským vítězem Czechtalentu Tomášem Klusem. Samotná soutěž bude rozdělena na dvě kola. V prvním se představí všech dvanáct soutěžích, z nichž pouze čtyři postoupí do následného superfinále.

Odborná porota je rozdělena na Malou a Velkou. Malá bude sestávat z předsedy poroty PhDr. Miloše Skalky, skladatele a interpreta Vašo Patejdla a hudebního skladatele Petra Maláska. Tato porota bude hodnotit soutěžící veřejně ihned po jejich výkonu. Konečné výsledky ale budou dílem spolupráce s Velkou porotou, jejíž členové byli pořádající agenturou EMP Music jako vždy nominováni z řad předních českých a zahraničních skladatelů, producentů, textařů, žurnalistů a politiků.

Na vítěze čeká odměna 20.000 Kč a pozlacená soška – symbol soutěže, finanční cena přísluší i druhému a třetímu místu. Věcnou cenu předá i portál Aukro tomu, kdo získá v internetovém hlasování nejvíce bodů.

Soutěžním večerem budou provázet Tereza Tobiášová a Martin Hrdinka.
www.czechtalent.cz

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA