Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ajurvéda v této nelehké době

date_range 20.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační foto

Naše tělo je uvnitř koktejl emocí, zážitků, bolestí  a tento koktejl vyzařuje ven svoji energii – vibraci.

 

A jak vyzařujeme tak přitahujeme osoby, situace, zážitky které jsou důležité pro posun naší duše tedy prožitků. Dostáváme na naší cestě ne to, co chceme ale co naše duše potřebuje.

 

V dnešní době, která je jakoby skvěle někým promyšlena aby se lidé projevují  ve své ryzí podstatě je krásné ,že jsme s lidmi nádhernými kteří  dokáží táhnout za jeden provaz , mají zdravý selský rozum, na základě kterého jednají a rozlišují bezpečně situace . Cítíme se v jejich blízkosti bezpečně a příjemně. Smích a radost.

 

Požehnáním pro nás také je, že pod tímto dlouhodobým pomalým nátlakem covidových opatření, krysy v našem okolí vylézají z nor a ukazují se bez obalu.

 

Je lépe zažít malé zlo, když už to musí být díky nevyladěnosti našeho těla a mysli a neslyšíme svůj vnitřní pocit, který nás vždy dokáže bezpečně navigovat a uchránit před větším průšvihem. V nevyladěném stavu necítíme a ani nejsme schopni odmítnout pro nás neadekvátní situaci, natož se jí ubránit.

 

K tomuto potřebujeme zdravou čistou mysl a čistou krev. Svůj čistý a napněný tělesný baner.

 

Ajurvéda je systém pradávný 5000 let, účinný a velmi smyslný. Dříve lidé navštěvovali v Atlantidě chrámy léčení, aby si nechali tělo vyladit a zharmonizovat. Byli velmi vnímaví a citliví ke své tělesné schránce a uvědomovali si důležitost správného toku energií v těle.

Ilustrační foto

Takhle byli maximálně v disharmonii /nemocní/ a chrám sloužil k vyladění  /uzdravení/ těla a mysli.

 

Jen klidná mysl a vyladěné čakry nám zajistí zdravou imunitu – sílu života.

 

Je škoda, že díky slabé imunitě nám nyní tolik lidí odchází na druhý břeh. Ty krásné duše nám tu moc chybí, ale jsou s námi  jiným způsobem.

 

Jak vyzařujeme, tak přitahujeme. Je pro nás velmi důležité, mít naplněný svůj vlastní pohár sebelásky.

 

Mít splněné naše tělesné potřeby, dostatek odpočinku, opečovávat se, udělat si radost.

 

Pak z našeho přetékajícího poháru můžeme napojit naše partnery, děti, rodinu a osoby v našem okolí. Jako v pyramidě skleniček na šampaňské na silvestra.

 

Každého přitahuje osoba klidná jako voda a silná jako proud.

 

Ajurvéda přitahuje osoby, které již mají našlápnuto ve směru alternativy a odpovědnosti vůči svému tělu. Tedy i své práci a rodině. Uvědomují si důležitost své funkčnosti. Být zdravý-á, veselý-á, mít nové nápady, které nám zajistí úspěch v práci, tedy finanční zajištění, abychom se mohli postarat o rodinu, platit své účty a spát s vnitřním klidem. Pocitem uspokojení, že jsme mohli dítěti udělat radost.

 

V Ajurvédské terapii-masáži je důležité, aby vám sedl terapeut-masér. Aby jste se cítili bezpečně a klidně. Protože, čím více se uvolníte, tím více ze svého těla a hlavy vypustíte negace, které jste životem nabrali, a které způsobují otoky, bloky a znecitlivění malou bolestí, na kterou jste si již zvykli.

 

Během terapie-masáže nanáším bylinné oleje, které mají samy o sobě schopnost léčit. Proto je nedoporučuji 12 hodin po masáži smývat, aby mohly působit po maximální možnou dobu. Většinou si klientky-ti dají již ten den relax, aby mohla terapie doznít.

 

 

Při ajurvédské marmové terapii Vám jsou aktivací marem zprůchodněny dráhy nádí v těle.

 

Marmových bodů je na těle 168. Marma je propojena s příslušným orgánem v těle. Pokud je v dráze toxin, je tímto nastartováno jeho vyloučení z těla ven přirozenou cestou detoxikace. Pocení, slzení očí, vylučování. Pokud je potlačena únava, budete po terapii spát, pokud málo pijete, vysušená sliznice vás bude nutit pít.

 

Tělo je velmi chytré a nastartovaným sebeléčení ví, co má dělat, aby vás to neparalyzovalo v běžném životě. Pustí jen tolik, kolik unesete. A na další terapii po měsíci uvolňuje dále a dále….

 

Klienti po roce pravidelných návštěv pociťují posílenou imunitu. Nejsou nemocní. Jejich tělo je odolné. Zvládají náročné situace, protože masáží hlavy, která je součástí celotělové marmové masáže, přichází úleva. Mozek má zpět svůj elektromagnetismu. Nervová zakončení jsou zklidněná a plné síly. Pokud má klient pocit, že se točí v začarovaném kruhu, najednou vše do sebe zapadne jako puzzle a je vidět cesta. Posílenou vnitřní silou začnete řešit situace klidně, bez emocí za pochodu .

 

Nejsme oběti. Svůj život si tvoříme vlastními myšlenkami. Svoji silou vyjadřování za pochodu ihned a klidně. Pak se v těle nemá co uložit. Na nic co jsme neudělali a mohli udělat, nemyslíme. Tedy si v těle nic nevytváříme.

 

Člověk vždy lituje jen toho, co neudělal.

 

A proto ti nejúspěšnější mají za sebou nejvíc neúspěchů.

 

Já sama jsem ajurvédskou terapeutkou a práce tímto směrem přináší neustálé nové poznatky a otevírání jasnozřivosti.

Při osobní návštěvě dostanete i něco navíc z této oblasti jako bonus při ajurvédské terapii.

Jinak je možné objednat se na konzultaci telefonickou. I takto můžeme udělat hodně práce.

 

Lenka Wichtorová

Tel. +420 777 319 447

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA