Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ajurvédský salon Lotos ve Valašských Kloboukách otevírá 11. května

date_range 03.Kvě, 2020 featured_play_list PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační foto

Ajurvedský salon Lotos najdete na náměstí T. G. Masaryka ve Valašských Kloboukách v nové budově nad lékárnou.

 

Ajurvéda odstraňuje příčinu dříve než se projeví na těle

 

Než fyzické tělo onemocní projeví se to nejdříve v energetickém těle – o půl roku dříve, až potom se objeví ve fyzickém těle. Je možné vše odstranit dříve než tělo onemocní. Ukazují to fotografie Kirlianovy metody a díky ajurvédě se tomu dá zabránit. Díky preventivním návštěvám je Vaše tělo zdravé, celistvé a živé. Člověk není unavený může dělat cokoli a správně reagovat v přítomném okamžiku na jakoukoli výzvu. „Moji stálí klienti a klientky, kromě toho že jsme odstranili spolehlivě příčinu potíží, po roce zjišťují, že nebývají nemocní a mají lepší imunitu,“ popisuje majitelka salonu Lotos Lenka Wichtorová a dodává: „Chcete být zdraví bez bolestí? Udržujte prevenci.“

 

Objednávat se opět můžete u p. Wichtorové na telefonu 777 319 447.

 

Ájurvéda je pět tisíc let stará indická medicína, která je tvořena unikátními systémy výživy, cvičení, bylinné terapie, relaxace, meditace, pročišťování organismu, aromaterapie a masáží. Od roku 1982 je uznána Světovou zdravotnickou organizací jako účinný léčebný systém.

 

Recenze od klientů:

 

K paní Wichtorové jsem začala chodit kvůli bolestem zad. Když jsem při práci seděla, musela jsem na chvíli vstát kvůli bolestem zad a pak jsem mohla opět pokračovat vsedě. Rozhodla jsem se, že to takhle dál nejde a před dvěma lety jsem začala pravidelně docházet na ajurvédské masáže k paní Wichtorové.

 

V současné době mě záda téměř nebolí a nejen to. Jsem čím dál víc odolnější nejen fyzicky, ale i psychicky. Jsem více sebevědomá, mám víc energie, jsem veselejší, zlepšila se mi imunita, upravil se mi cyklus a odcházejí bolesti při menzes. Dříve mě občas bolela hlava, ted už ne.

 

Co víc si může každá žena přát. Vřelý dík ajurvédě a hlavně paní Wichtorové. Díky nim jsem přestala přežívat a začala opět žít. Něco mě to stojí, ale vůbec toho nelituji. Rozhodující je pro mě totiž to, že se cítím velmi dobře a že funguji. Vyzkoušejte a nebudete litovat. Ještě jednou dík. (Martina Strnadová)

 

 

Ajurvédský salon Lotos

Valašské Klobouky

tel. 777 319 447

salon-lotos.webnode.cz

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA