Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Aktivním spolkům ve Slavičíně město poděkuje akcí Bavíme se spolu

date_range 24.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Děda Mládek Illegal Band...

Výčet těch, kteří pomáhají udržet spolkový život ve Slavičíně v chodu, je opravdu mnoho. Protože město těmto obětavým a ochotným lidem chce poděkovat, pořádá tuto sobotu 25. července v Zámeckém parku akci Bavíme se spolu aneb Den pro rodinu. „Mám radost, že se nám podařilo dát dohromady všechny aktivní spolky, které u nás působí. Den pro rodinu bude oslavou jejich práce, která je neocenitelná slovy,“ řekl slavičínský starosta Tomáš Chmela.

 

Bavíme se spolu bude akce určená všem generacím. Pestrý program nabídne ukázky parkurového skákání a drezury koní v podání koní ze Stáje Pozlovice. Akrobatické kousky představí zlínští parkouristé, kteří budou překonávat překážky ve venkovním prostředí. Řidiči pak ocení ukázky asistence při dopravních nehodách. Na nejmladší návštěvníky se těší Klaun Brdík, chybět nebude malování na obličej a spousta dalších atrakcí. Během odpoledne budou moci návštěvníci zavítat ke stanovištím slavičínských skautů, hasičů, DDM Slavičín i Městské knihovny. V rámci hudebního programu vystoupí brněnská skupina Eremy, jako hlavní host večera zavítá do Zámeckého parku Děda Mládek Illegal Band. Večer zakončí rocková kapela Jackye, programem bude provázet herec zlínského divadla Josef Koller. Bavíme se spolu aneb Den pro rodinu se uskuteční v sobotu 25. července od 13 hodin.

 

Během odpoledne proběhne slavnostní otevření nové pěší lávky spojující Zámecký park s koupalištěm a čtvrtí Vlára.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA