Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Amatérští tenisté zakončili rok turnajem

date_range 28.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Období mezi svátky se rozhodli využít sportovní nadšenci z Valašska a v pronajaté hale ve Valašském Meziříčí uspořádali deblový Vánoční tenisový turnaj.

Zápasy se hráli už od brzkého rána a poslední souboje trvali až do pozdních večerních hodin. Celkem se odehrálo 18 zápasů.

Celou základní částí se podařilo projít bez porážky dvojici Miloš Řepa (Valašské Klobouky), Libor Mikšík (Hošťálková). Po základní části následovaly zápasy o umístění. Ve finálové bitvě nakonec uspěla a pohár si odvezla dvojice Milan Miklas (Luhačovice), Martin Štěpánek (Valašské Meziříčí).

 

 Vánoční tenisový turnaj (foto archiv pořadatelů)

V příjemném prostředí šlo hlavně o radost ze hry. 7. ročník Vánočního turnaje se vydařil a byl důstojnou tečkou za rokem 2012. I přes zdravou sportovní rivalitu převládla pohoda a dobrá nálada.

Petr Masař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA