Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Amatérští tenisté zakončili rok turnajem

date_range 30.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Období mezi svátky se rozhodli využít sportovní nadšenci z Valašska a v pronajaté hale ve Valašském Meziříčí uspořádali deblový tenisový turnaj.

„Zápasy se hrály už od brzkého rána a poslední souboje trvaly až do pozdních večerních hodin. V příjemném prostředí nám šlo hlavně o radost ze hry," uvedl jeden z aktérů turnaje Petr Masař.

 

foto organizátoři turnaje

 
Během turnaje se podařilo odehrát celkem 22 zápasů. Rychlý povrch, který hala nabízí nejvíce sedl dvojici Tomáš Mikulčík (Valašské Klobouky) a Dan Uhřík (Hošťálková). Ve finálovém utkání jim podlehla dvojice Libor Mikšík (Hošťálková) a Vlastimil Maček(Študlov). Výsledek po setech 7:5, 6:1.

„Chtěli jsme nějak zakončit letošní sezonu. A to se nám myslím povedlo. Akce byla hodnocena všemi účastníky jako velmi zdařilá tečka za rokem 2010," dodal Petr Masař.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA