Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Amélie a Martin Janíkovi uspěli s projektem Klobucká manufaktura

date_range 25.Čvn, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Amélie a Martin Janíkovi

Mobilní aplikace pro objednávání jídel, ručně vyráběné klobouky i desková hra pro nevidomé nejvíc zaujaly porotu 13. ročníku projektu Můj první milion v kategorii Vysoké školy a veřejnost. Mezi těmito úspěšnými jsou i klobučtí start-upisté Amélie a Martin Janíkovi, kteří získali ocenění v této krajské soutěži.

 

Absolutním vítězem se stal student Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Jakub Josef Forman s mobilní aplikací Foode, která zjednodušuje objednávání v restauracích, barech a hotelech. Aplikace umožňuje online objednávku i platbu v minimálním čase.

 

2. místo – Miroslav Dančák s originální ručně vyráběnou deskovou hrou Labyront, která spojuje lidi a rodiny nejen s hendikepem.
3. místo – Amélie a Martin Janíkovi s projektem Klobucká manufaktura. Jeho cílem je vytvořit ve Valašských Kloboukách příjemné kulturní místo, jehož nosným tématem budou právě ručně vyráběné klobouky, ale také luxusní gastronomie a ubytování. Klobucká manufaktura vzniká v bývalé koželužně na ulici Koželužská.

 

 

Kromě hlavních cen byly uděleny taky speciální ocenění našich skvělých partnerů:

– Speciální cenu banky ČSOB na využití jejich služeb získal Jakub Josef Forman za aplikaci Foode.

– Cenu za nejlepší online projekt od dynamix investment získal Jaroslav Mai a platforma Onlinelogy nabízející veškeré potřebné nástroje na online konzultace odborníků s jejich klienty.

– Cenu Valašskoklobouckého podnikatelského centra (VPC) za udržitelný rozvoj, zejména jeho environmentální přínos, získal Viktor Karlík a jeho efektivní systém samonosných panelů na bázi dřeva a slámy.

– Speciální cenu TIC – kancelář v podnikatelském inkubátoru na rok zdarma získal Jakub Josef Forman za aplikaci Foode.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA