Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Aneta Langerová oslaví 20 let hudbou v sobotu na hradě Brumov

date_range 11.Čvc, 2024 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Aneta Langerová vystoupí v Brumově-Bylnici. Foto: Helena Kadlčíková

„Je jedna zázračná krajina, kde každému zní jeho píseň jediná… ” Takhle poeticky uvádí Aneta Langerová své nové dvojalbum v němž zavzpomínala na dvacet let se zpěvačkou, která jednou měla na hlavě šachovnici, jako první v historii české popkultury zažila mileniální davovou psychózu, zatímco chtěla jen hrát a zpívat. Zázračná písně krajina 20 LET je název dvoudiskové kompilace, kterou Langerová osobně sestavila především jako oslavu hudby a spolupráce s muzikanty, autory písní a producenty, již ji na její cestě provázeli a podporovali.

 

„Nezapomenutelní Ivan Král a Michal Hrůza mě navedli na ten rozhodující krok tvořit své vlastní písně.  Honza Muchow byl průvodcem při natáčení mých prvních autorských písní, za což mu ze srdce děkuji.  Dal mi prostor. A to je něco, co mladý člověk neví, že může mít, jen to někde ve skrytu duše cítí. Díky Martinu Ledvinovi za Jsem, Jakubovi Zitkovi za naše společné radosti při práci Na Radosti i za eleganci Dvou sluncí,” vzpomíná Aneta.

 

Hudební oslava pokračuje na koncertech turné Zázračná písně krajina 20 LET s Anetinou kapelou a smyčcovým triem po celé naší zemi i na Slovensku. Koncertovat bude také už tuto sobotu 13. 7. 2024 v Brumově-Bylnici.

 

Aneta Langerová vystoupí v Brumově-Bylnici. Foto: Helena Kadlčíková

 

Aneta Langerová – Zázračná písně krajina 20 LET
Jak krásné je být s Vámi 20 let aneb Aneta Langerová slaví hudbou

 

sobota 13. července 2024 od 20:30 hod, hrad BRUMOV, Brumov-Bylnice
Předprodej a informace:

 

Předprodej v Infocentru Brumov-Bylnice, Podzámčí 861, tel. 577 330 138  mail: infocentrum@brumov-bylnice.cz

Vstupenky:   s místenkou 790,-   /  bez místenky 690,-

 

a také online přes GOout ZDE.

 

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA