Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Anonym nahlásil bombu v prodejnách stavebnin

date_range 06.Led, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

V úterý krátce po sedmé hodině ráno oznámil na linku 158 anonym uložení nástražného výbušného systému ve stavebninách, které mají své provozovny ve Vsetíně, Starém Městě a Zlíně.

 

„Ihned po oznámení jsme ze všech tří budov evakuovali několik desítek osob. Na prohlídku objektů vyjeli policisté z řad pořádkové, dopravní, cizinecké policie, dále kriminalisté a rovněž psovodi se psy cvičenými na vyhledávání výbušnin. Při důkladné prohlídce objektů i přilehlého okolí jsme žádný nástražný výbušný systém nenašli,“ uvedla mluvčí policistů Lenka Javorková.

Ilustrační foto

Policisté z důvodu bezpečnosti vyrozuměli i České dráhy, aby zastavili provoz na železniční trati mezi Vsetínem a Jablůnkou, v jejíž blízkosti se jedna z poboček firmy nachází.

 

Stejné oznámení přijali strážci zákona i v pondělí navečer. „Několik policistů prohledávalo až do nočních hodin stejné objekty.  Žádný nástražný výbušný systém jsme nenašli,“ dodala Javorková.  Po pachateli anonymního telefonátu se pátrá.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA