Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Asfaltování povrchu komunikace na sídlišti Luční přinese dopravní omezení

date_range 25.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Příjezd na Luční

Probíhající revitalizaci valašskoklobouckého sídliště na ulici Luční čeká začátkem října významný milník. Po dosavadních úpravách veřejného prostoru je na řadě asfaltování povrchu místní komunikace a také příjezdových cest k nově zbudovaným parkovištím u bytových domů. Obyvatelé lokality Luční by proto měli počítat s jistým dopravním omezením, které bude pokládku provázet. V pondělí 2. října a v úterý 3. října budou probíhat přípravy povrchu a ve středu 4. října dojde k úplné uzavírce. Děkujeme za pochopení.

 

„V prvních dvou dnech se bude řešit vyrovnávací vrstva komunikace a provoz bude omezený jen částečně. Ve středu 4. října se ulice Luční pro dopravu uzavře úplně, aby mohla proběhnout pokládka finální živičné vrstvy. Lokalita bude neprůjezdná od 8 do 20 hodin, lidé by si proto měli v případě potřeby výjezdu předem přeparkovat svá vozidla mimo Luční,“ informoval Radek Bařinka, vedoucí odboru investic a strategického rozvoje.

Druhá etapa revitalitace Luční bude pokračovat pokládkou nového povrchu komunikace

„Všem obyvatelům sídliště a majitelům provozoven děkujeme za trpělivost a respektování dopravního značení. Jsme si vědomi, že dopravní omezení a uzavírka jim způsobí určité komplikace. Výsledná podoba modernizované části sídliště jim ale dosavadní nepohodlí zanedlouho určitě vynahradí,“ dodal Josef Bělaška, starosta města Valašské Klobouky.

 

Vyasfaltováním komunikace se revitalizace sídliště překlene do poslední, dokončovací fáze, ve které naváží terénní úpravy, výsadba zeleně a vybavení mobiliářem. V případě příznivého počasí by mělo být hotovo do konce října.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA