Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Auto na Baráku čelně narazilo do stromu

date_range 28.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

O zrádnosti komunikace v lesním úseku, mezi Vizovicemi a Loučkou na Zlínsku se v úterý 28. ledna v nočních hodinách přesvědčil řidič osobního vozidla Škoda Octavia. Na zledovatělém povrchu, v zimě neudržované komunikace, se vozidlo dostalo mimo kontrolu a čelně narazilo do kmene stromu u silnice. Po deformaci přední části vozidla došlo k úniku provozních kapalin.

„Událost nám byla nahlášena tři minuty před půl druhou ráno. Na místo nehody jsme vyslali jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Slavičína. Při nehodě došlo ke zranění řidiče vozidla, který byl převezen k dalšímu ošetření do nemocnice sanitou zdravotnické záchranné služby," popsal výjezd hasičů jejich mluvčí Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje   více fotek

Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a provedli likvidaci uniklých provozních kapalin. „Vzhledem ke špatné sjízdnosti komunikace požádal velitel zásahu o vyslání posypového vozu správce komunikace," dodal Netopil.

Zda za havárií stálo náledí nebo k ní došlo z jiné příčiny zjišťovali na místě policisté.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA