Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Auto srazilo chodce, ten je těžce raněn

date_range 08.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
ZLÍNSKO – Na Zlínsku dnes došlo k závažné dopravní nehodě, při které utrpěl těžká zranění pětašedesátiletý muž. Ten přecházel přes cestu z pohledu řidiče z levé strany, směrem k autobusové zastávce v Zádveřicích.

Devětadvacetiletý řidič ze Slavičína se pravděpodobně dostatečně nevěnoval řízení a chodce srazil. Muž utrpěl poranění, která se podle prvních informací lékařů budou hojit asi tři měsíce. Šetření dopravní nehody se na místě ujal náš vyšetřovatel, který bude na případu dále pracovat. O viníkovi dopravní nehody ještě není rozhodnuto, ze svého podílu se bude zpovídat zřejmě jak řidič, tak i chodec, který nepoužil podchod a navíc nadýchal 0,38 promile alkoholu. V nemocnici se kromě lékařského vyšetření podrobil i odběru biologického materiálu.

 
Podchod byl u této hlavní silnice před několika lety vybudován právě z důvodu poměrně častých závažných dopravních nehod z chodci. Ti by ho měli v zájmu své vlastní bezpečnosti využívat a nepřecházet frekventovanou silnici.
 
 
Jana Bartíková
PČR Zlín
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi