Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Auto srazilo chodkyni, ta je těžce zraněna

date_range 13.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VSETÍN – Ve Vsetíně, Luhu v úterý 13. ledna v šest hodin ráno došlo k vážné dopravní nehodě. Osobní auto tady srazilo chodkyni. „Žena přecházela vozovku na vyznačeném přechodu pro chodce, když jí náhle uklouzla noha a ona upadla," informovala vsetínská mluvčí Ludmila Brousilová.

Řidič osobního vozidla podle dosavadních zjištění pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky, nestačil zastavit a chodkyni srazil. Mladá žena podle informací záchranářů utrpěla vážná zranění a vrtulníkem byla převezena do nemocnice v Ostravě.

 

Foto

ilustrační foto St.Fuks

 
„Osobní vozidlo Opel Vectra Combi řídil šestačtyřicetiletý muž, jehož dechová zkouška byla negativní. Policie ČR ve Vsetíně žádá případné svědky této nehody, aby se přihlásili na linku 158," požádala veřejnost o spolupráci tisková mluvčí.

V krátké době, od začátku ledna tohoto roku, jde informací policistů již o druhou srážku chodce na přechodu pro chodce na Vsetínsku. V pondělí 5. ledna ráno srazil třicetiletý řidič ženu na přechodu pro chodce poblíž autobusového nádraží ve Vsetíně. „Ta v důsledku této nehody utrpěla těžká zranění," dodala Ludmila Brousilová.

 

StF

 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA